Komunikujte s námi


rychlavyuka.cz na facebooku rychlavyuka.cz na facebooku rychlavyuka.cz na facebooku
rychlavyuka.cz na facebooku rychlavyuka.cz na twitteru rychlavyuka.cz na google+ rychlavyuka.cz na youtube
Naši partneři
EMPIRE jazyková škola
Jsme jazyková škola, se specializací na výuku angličtiny. Naše jazykové kurzy kladou důraz...
 
Hudební škola hudba|kultura|pohybFAQ - nejčastější otázky a odpovědi:

Nepřišel mi aktivační email po registraci Není možné se přihlásit do vlastní administrace Účet pro platbu provize a placení provize Nemám čas na výuku nebo už nechci dále učit Výuka žáků – zvýšení úspěšnosti výuky Výuka žáků – kontaktování žáků Úprava základních údajů v profilu lektora Nastavení ceny výuky


 1. Nepřišel mi aktivační email po registraci

  1. Pokud souhlasíte s našimi obchodními podmínkami zde, tak nám napište a my Vás zaktivujeme automaticky. Je možné, že Vám email nepřišel, protože jste ho špatně zadali při registraci nebo měl systém výpadek.

  2. Jako heslo pro následné přihlášení do Vaší administrace použijte to, které jste zadali při registraci. Pokud heslo již neznáte, nechte si potom, co Vás zaktivujeme, zaslat nové na Váš email - zde . Heslo si následně můžete změnit podle bodu 2C) níže 2. Není možné se přihlásit do vlastní administrace

  1. Dbejte prosím na správné uvedení loginu a hesla, pod kterými se přihlašujete. Náš systém rozlišuje velké a malé písmena. Rovněž se může např. stát to, že pokud kopírujete heslo nebo login, tak omylem zkopírujete do formuláře mezeru před heslem nebo za ním a pak se také nelze přihlásit.

  2. V unikátních případech může mít databáze výpadek, což sami neovlivníme či se může vyskytnout jiná technická chyba. V tomto případě zkuste přihlášení o něco později.

  3. Nechte si zaslat nové heslo na Váš email, zadaný při registraci, následně si ho můžete po přihlášení změnit v položce OSOBNÍ ÚDAJE - ZMĚNA HESLA. Nové heslo Vám zašleme na email, který jste zadali při 1.registraci. Pokud jste Váš email již někdy ve Vaší administraci změnili, je nutné počítat s tím, že nové heslo Vám přijde na původní email. Pokud se stále nemůžete přihlásit, kontaktujte nás obratem na Info@Rychlavyuka.cz 3. Účet pro platbu provize a její placení

  1. Platba provize se provádí na účet společnosti Rychlavyuka.cz, to je: 1042891010/3030 - ideálně do 7 dnů po automatickém zaslání požadavku na vyúčtování. Při provedení platby uvádí lektor do poznámky o platbě svoje jméno. Pokud chcete vystavit fakturaci, kontaktujte nás před provedením platby.

  2. Provize je splatná od 100 Kč, tj. za min. celkově 200 odučených minut. Pokud částka za měsíc této velikosti nedosáhne, převádí se provize do dalšího období a je tedy splatná až další měsíc.

  3. Pokud daný měsíc nic neodučíte, nemusíte nic evidovat! Rozhodně prosím neukládejte u žáků 0. Ukládejte prosím odučené minuty pouze tehdy, jsou-li větší než 0.

  4. Pro každého lektora platí nutnost přiznat všechny svoje odučené hodiny a na konci kalendářního období (měsíce) tyto hodiny zanést ve svojí administraci do položky EVIDENCE HODIN. Případné nepřiznání správného počtu odučených hodin by vedlo k trvalému vyloučení z našeho katalogu a umístění na černou listinu lektorů zde. 4. Nemám momentálně čas na výuku nebo už nechci dále učit

  1. Pokud v současné chvíli již nemáte čas na výuku našich studentů, je Vaší povinností nám napsat, abychom Vám profil dočasně deaktivovali. Rovněž prosím uveďte ve Vašem profilu, že momentálně NEUČÍTE + (datum, dokdy jistě učit nebudete).

  2. Pokud již vůbec nechcete nikdy naše žáky vyučovat, napište nám a my Váš profil zcela zrušíme. Vaší povinností je však doplatit všechny odučené hodiny, které jste kdy s našimi žáky realizovali či budete v budoucnu realizovat.


 5. Výuka žáků – zvýšení úspěšnosti výuky

  Následující kroky by měly vést k tomu, že Vás budou kontaktovat pouze ti žáci, kteří skutečně hledají toho lektora, kterého představujete Vy.

  1. Zadejte přesné informace o ceně Vaší výuky (ideálně cenový interval). S ohledem na dobu dojíždění a typ vyučované látky je pravděpodobné, že se cena Vaší výuky bude pro jednotlivé žáky odlišovat – je proto ideální zadat cenový interval Vaší nabídky pro každý předmět. Mít uvedenu "cenu dohodou" není již možné u nás. Informace o ceně nastavíte po přihlášení do Vaší administrace v položce ÚPRAVA PŘEDMĚTŮ.

  2. Označte přesně všechny obce/města/ev. části měst, ve kterých můžete učit. Označit můžete pouze ty místa, které spadají pod okres, jež máte od začátku registrován ve Vašem profilu jako místo výuky. Toto nastavíte po otevření položky MÍSTO VÝUKY - SPECIFIKACE OBCE/MĚSTA ve Vaší administraci. Okres Vaší výuky můžete upravit v položce MÍSTO VÝUKY - EDITACE OKRESU.

   Pokud máte více okresů, kde můžete učit, nastavte to pro každý z nich. Např. Praha 1 - až Praha 10 se bere jako 10 samostatných okresů, v nichž každém můžete nastavit jednotlivé části (Vinohrady, Hradčany, Prosek apod.).

  3. Napište detailní popis toho, co můžete vyučovat. Je velmi důležité, aby jste zapsali ve Vašich předmětech přesně co učíte, resp. co učit nemůžete. Velmi Vám to pomůže, aby Vás žáci zbytečně nekontaktovali, kvůli něčemu, co nemůžete učit.
  4. Doplňte prosím také Vaše časové možnosti. Je-li pro Vás výuka spíše možná dopoledne nebo odpoledne, tak to prosím uveďte. Nechcete-li učit o víkendu, stojí to taky za zmínku. Je možné, že se brzy Vaše doučovací kapacita naplní. Pokud se tak stane, napište to ve Vašem profilu a zároveň nás prosím kontaktujte a my Vaší prezentaci dočasně pozastavíme. 6. Výuka žáků – kontaktování žáků

  Velmi často se stává, že žák osloví více než 1 lektora v našem katalogu a pak odpoví pouze tomu lektorovi, který je pro něj nejvhodnější. Neztrácejte prosím trpělivost, pokud Vám žák na Vaší odpověď neodpoví, zřejmě se mu ozval někdo, kdo splňuje lépe jeho požadavky. Pokud jste správně vyplnili Váš profil, určitě brzy dostanete další poptávky od žáků. V případě, že se Vám stává pravidelně, že Vám žáci neodpovídají a pro úpravu profilu jste udělali maximum, tak nás prosím kontaktujte na info@rychlavyuka.cz a my zjistíme, kde je problém. 7. Úprava základních údajů v profilu lektora

  Pokud chcete upravit svoje údaje zadané při registraci, je třeba se přihlásit do Vaší administrace - zde. Fotku a další osobní údaje změníte v položce OSOBNÍ ÚDAJE. Pokud se nemůžete přihlásit do Vaší administrace postupujte následovně dle bodu 2 8. Nastavení ceny výuky

  Lektor se sám rozhodne, zda-li si navýšit svojí sazbu za výuku o celou provizi nebo např. jen o její část a podílet se tak společně se žákem na jejím zaplacení.

  Příklady stanovení lektorovy sazby v jeho profilu:

  1) Lektor odvádí např. poplatek 0.5 Kč / 1 minuta a jeho běžná požadovaná sazba za 60 minut je 250 Kč, lektor chce převézt celou provizi na žáka (tj. celou provizi 30 Kč za 60 minut). Lektor tak navyšuje svojí cenu výuky na 280 Kč. Žák tak ve výsledku zaplatí 30 Kč navíc a lektor dostane svojí požadovanou sazbu 250 Kč, potom co 30 Kč odvede katalogu Rychlavyuka.cz za výuku žáka a je na svém.

  2) Lektor odvádí např. poplatek 0.3 Kč / 1 minuta a jeho běžná požadovaná sazba za 60 minut je 250 Kč, lektor se rozhodne převést na žáka pouze část provize (tj. část provize 18 Kč za 60 minut). Lektor nastavuje svojí cenu na 260 Kč. Žák tak platí 10 Kč navíc a lektor bere ze své požadované sazby 8 Kč.

  3) Lektor odvádí např. poplatek 0.5 Kč / 1 minuta a jeho běžná požadovaná sazba za 60 minut je 250 Kč, lektor se rozhodne celou provizi odvézt se svojí sazby (tj. celou provizi 30 Kč za 60 minut). Lektor nechává svojí cenu na 250 Kč. Žák neplatí nic navíc a lektor si ubírá 30 Kč ze své požadované sazby a odvádí jí katalogu Rychlavyuka.cz