Komunikujte s námi

rychlavyuka.cz na facebooku rychlavyuka.cz na facebooku rychlavyuka.cz na facebooku
rychlavyuka.cz na facebooku rychlavyuka.cz na twitteru rychlavyuka.cz na google+ rychlavyuka.cz na youtube
Naši partneři
EMPIRE jazyková škola
Jsme jazyková škola, se specializací na výuku angličtiny. Naše jazykové kurzy kladou důraz...
 
Hudební škola hudba|kultura|pohybzobrazit všechny články

Aplikace a weby, které ti ulehčí studium

Co si budeme nalhávat, ke dnešnímu studiu máme mnohem víc možnost jak se učit, než jakými byly v divějších dobách pouhá skripta a učebnice. Řeč je o aplikacích a jedné webové stránce, které usnadní život každého studenta.

Google drive

Google drive je zlatý král úložišť pro každého studenta. Jde o místo, kde můžete zálohovat veškeré dokumenty, které jste kdy napsali (diplomku, článek, zápisy do školy). Výhoda je v tom, že jde o online úložiště, takže se do něj dostanete odkudkoliv. Dokumenty můžete navíc sdílet se svými přáteli. Využít můžete i Google docs, kde najdete nástroje pro tvorbu dokumentů, prezentací i tabulek.

Trello

Trello, to je online nástěnka, na kterou se dostanete z počítače i mobilu. Můžete si zde vytvářet seznamy úkolů, nákupní seznamy; prostě cokoliv. Výhoda je i v možném sdílení s dalšími osobami, kdy lze Trello využít i jako nástroj pro přidělování práce ostatním.

PhotoMath

Jde o aplikaci, se kterou stačí vyfotit zadání svého příkladu a ona za vás vše spočítá, hezky i s postupem. Aplikace ovládá rovnice i nerovnice; nezalekne se však ani obávaných integrálů či derivací. Jde o hotovou nutnost každého studenta.

Citace.com

Tohle není aplikace, ale web, který vás zachrání vždy, když budete muset někam uvést citace. Stačí zadat název knihy a citace vhodná k přímému vložení do diplomové práce je na světě.

Duolingo

Jde o zábavnou aplikaci na výuku různých cizích jazyků, nejčastěji angličtiny. Vše probíhá formou interaktivních cvičení, kde si trénujete vše, co vám nejde.


Diskuse ke článku