Komunikujte s námi


rychlavyuka.cz na facebooku rychlavyuka.cz na facebooku rychlavyuka.cz na facebooku
rychlavyuka.cz na facebooku rychlavyuka.cz na twitteru rychlavyuka.cz na google+ rychlavyuka.cz na youtube
Naši partneři
 Aytè (Praha 1)
Společnost Aytè je poskytovatelem jazykových, vzdělávacích a...
 
EMPIRE jazyková škola
Jsme jazyková škola, se specializací na výuku angličtiny. Naše jazykové kurzy kladou důraz...
 
Hudební škola hudba|kultura|pohybzobrazit všechny články

Aplikace a weby, které ti ulehčí studium

Co si budeme nalhávat, ke dnešnímu studiu máme mnohem víc možnost jak se učit, než jakými byly v divějších dobách pouhá skripta a učebnice. Řeč je o aplikacích a jedné webové stránce, které usnadní život každého studenta.

Google drive

Google drive je zlatý král úložišť pro každého studenta. Jde o místo, kde můžete zálohovat veškeré dokumenty, které jste kdy napsali (diplomku, článek, zápisy do školy). Výhoda je v tom, že jde o online úložiště, takže se do něj dostanete odkudkoliv. Dokumenty můžete navíc sdílet se svými přáteli. Využít můžete i Google docs, kde najdete nástroje pro tvorbu dokumentů, prezentací i tabulek.

Trello

Trello, to je online nástěnka, na kterou se dostanete z počítače i mobilu. Můžete si zde vytvářet seznamy úkolů, nákupní seznamy; prostě cokoliv. Výhoda je i v možném sdílení s dalšími osobami, kdy lze Trello využít i jako nástroj pro přidělování práce ostatním.

PhotoMath

Jde o aplikaci, se kterou stačí vyfotit zadání svého příkladu a ona za vás vše spočítá, hezky i s postupem. Aplikace ovládá rovnice i nerovnice; nezalekne se však ani obávaných integrálů či derivací. Jde o hotovou nutnost každého studenta.

Citace.com

Tohle není aplikace, ale web, který vás zachrání vždy, když budete muset někam uvést citace. Stačí zadat název knihy a citace vhodná k přímému vložení do diplomové práce je na světě.

Duolingo

Jde o zábavnou aplikaci na výuku různých cizích jazyků, nejčastěji angličtiny. Vše probíhá formou interaktivních cvičení, kde si trénujete vše, co vám nejde.


Diskuse ke článku