Více informací


rychlavyuka.cz na facebooku rychlavyuka.cz na facebooku rychlavyuka.cz na facebooku
rychlavyuka.cz na facebooku rychlavyuka.cz na twitteru rychlavyuka.cz na google+ rychlavyuka.cz na youtube
Naši partneři
 Aytè (Praha 1)
Společnost Aytè je poskytovatelem jazykových, vzdělávacích a...
 
EMPIRE jazyková škola
Jsme jazyková škola, se specializací na výuku angličtiny. Naše jazykové kurzy kladou důraz...
 
 Jazyková škola Lingva (Hradec Králové)
Jazyková škola Lingva
Lingva Vám nabízí efektivní kurzy angličtiny, němčiny,...
 
Hudební škola hudba|kultura|pohybVložení nové poptávky Vložte zdarma Vaší libovolnou poptávku po výuce zde.

(Vaše poptávka bude zveřejněna 10 dní, potenciální lektoři Vás
můžou během této doby sami kontaktovat)


Poptávky od našich žáků:

Kontakty na žáky poptávající výuku je možno vidět pouze po přihlášení do administrace
lektora zde. Pokud nemáte registraci v naší databázi, můžete tak rychle učinit zde.

Zvolte kraj nebo okres, ve kterém chcete vyhledávat poptávky po výuce
 

Nadpis:Hledám pomoc s doučováním češtiny pro cizince
Popis:Pro našeho studenta MŠ hledáme lektora češtiny pro cizince (RJ mluvčí). Jedná se o individuální výuku v Praze 5. Na dni a čase doučování se domluvíme. Máme širokou základnu lektorů, kteří mají desítky doučování, mohou si je rozvrhnout podle svých časových možností a pomáhají dětem. Doučování je pěkně finančně ohodnocené a může sloužit jako praxe. V případě zájmu volejte na uvedené telefonní číslo nebo odpovězte na email. Požadujeme věk minimálně 18 let a ukončené SŠ vzdělání.
Předmět:Český jazyk
Okres: Praha 4
Jméno:Doučování P.
Datum: 2018-10-16
Nadpis:Hledám lektora/ku anglického jazyka
Popis:Pro našeho studenta SŠ hledáme lektora anglického jazyka. Jedná se o individuální výuku v Novém Jičíně. Na dni a čase doučování se domluvíme. Máme širokou základnu lektorů, kteří mají desítky doučování, mohou si je rozvrhnout podle svých časových možností a pomáhají dětem. Doučování je pěkně finančně ohodnocené a může sloužit jako praxe. V případě zájmu volejte na uvedené telefonní číslo nebo odpovězte na email. Požadujeme věk minimálně 18 let a ukončené SŠ vzdělání.
Předmět:Angličtina
Okres: Nový Jičín
Jméno:Andrea
Datum: 2018-10-15
Nadpis:Cizinec hledá výuku českého jazyka
Popis:Dobrý den,hledám lektora pro výuku českého jazyka v Praze,výuka 1 až 2 týdně u něho doma.Jsem z Tuniska. Děkuji s pozdravem Mlik
Předmět:Český jazyk
Okres:
Jméno:Jana Mezihoráková
Datum: 2018-10-13
Nadpis:Cizinec hledá výuku českého jazyka
Popis:Dobrý den,hledám lektora pro výuku českého jazyka v Praze,výuka 1 až 2 týdně u něho doma.Jsem z Tuniska. Děkuji s pozdravem Mlik
Předmět:Český jazyk
Okres:
Jméno:Jana Mezihoráková
Datum: 2018-10-13
Nadpis:Hledám pomoc s matematikou
Popis:Hledáme lektora/lektorku matematiky pro studenta ZŠ. Cena za lekci 45 minut dohodou. Výuka bude probíhat konce října u našeho klienta doma v odpoledních hodinách, délka doučování do konce 1. pololetí. Zájemci prosím volejte na uvedené číslo nebo pište na e-mail. Možná dlouhodobá spolupráce.
Předmět:Matematika
Okres: Šumperk
Jméno:Doučování P.
Datum: 2018-10-12
Nadpis:Hledám lektora/ku anglického jazyka
Popis:Pro našeho studenta střední školy hledáme lektora anglického jazyka. Jedná se o individuální výuku v Děčíně. Na dni a čase doučování se domluvíme. Máme širokou základnu lektorů, kteří mají desítky doučování, mohou si je rozvrhnout podle svých časových možností a pomáhají dětem. Doučování je pěkně finančně ohodnocené a může sloužit jako praxe. V případě zájmu volejte na uvedené telefonní číslo nebo odpovězte na email. Požadujeme věk minimálně 18 let a ukončené SŠ vzdělání.
Předmět:Angličtina
Okres: Děčín
Jméno:Andrea
Datum: 2018-10-12
Nadpis:Hledám lektora/ku českého jazyka
Popis:Pro našeho studenta střední školy hledáme lektora českého jazyka. Jedná se o individuální výuku v Kolíně. Na dni a čase doučování se domluvíme. Máme širokou základnu lektorů, kteří mají desítky doučování, mohou si je rozvrhnout podle svých časových možností a pomáhají dětem. Doučování je pěkně finančně ohodnocené a může sloužit jako praxe. V případě zájmu volejte na uvedené telefonní číslo nebo odpovězte na email. Požadujeme věk minimálně 18 let a ukončené SŠ vzdělání.
Předmět:Český jazyk
Okres: Kolín
Jméno:Andrea
Datum: 2018-10-12
Nadpis:Hledám lektora/ku matematiky
Popis:Pro našeho studenta střední školy hledáme lektora matematiky. Jedná se o individuální výuku v Hradci Králové. Na dni a čase doučování se domluvíme. Máme širokou základnu lektorů, kteří mají desítky doučování, mohou si je rozvrhnout podle svých časových možností a pomáhají dětem. Doučování je pěkně finančně ohodnocené a může sloužit jako praxe. V případě zájmu volejte na uvedené telefonní číslo nebo odpovězte na email. Požadujeme věk minimálně 18 let a ukončené SŠ vzdělání.
Předmět:Matematika
Okres: Hradec Králové
Jméno:Andrea
Datum: 2018-10-12
Nadpis:Hledám lektora/ku chemie
Popis:Pro našeho studenta střední školy hledáme lektora chemie. Jedná se o individuální výuku v Hradci Králové. Na dni a čase doučování se domluvíme. Máme širokou základnu lektorů, kteří mají desítky doučování, mohou si je rozvrhnout podle svých časových možností a pomáhají dětem. Doučování je pěkně finančně ohodnocené a může sloužit jako praxe. V případě zájmu volejte na uvedené telefonní číslo nebo odpovězte na email. Požadujeme věk minimálně 18 let a ukončené SŠ vzdělání.
Předmět:Chemie
Okres: Hradec Králové
Jméno:Andrea
Datum: 2018-10-12
Nadpis:Hledám lektora/ku němčiny
Popis:Pro našeho studenta hledáme lektora německého jazyka. Jedná se o individuální výuku v Říčanech. Na dni a čase doučování se domluvíme. Máme širokou základnu lektorů, kteří mají desítky doučování, mohou si je rozvrhnout podle svých časových možností a pomáhají dětem. Doučování je pěkně finančně ohodnocené a může sloužit jako praxe. V případě zájmu volejte na uvedené telefonní číslo nebo odpovězte na email. Požadujeme věk minimálně 18 let a ukončené SŠ vzdělání.
Předmět:Němčina
Okres: Praha - východ
Jméno:Andrea
Datum: 2018-10-12
Nadpis:Hledám lektora/ku Francouzštiny
Popis:Pro našeho studenta hledáme lektora Francouzského jazyka. Jedná se o individuální výuku v Žatci. Na dni a čase doučování se domluvíme. Máme širokou základnu lektorů, kteří mají desítky doučování, mohou si je rozvrhnout podle svých časových možností a pomáhají dětem. Doučování je pěkně finančně ohodnocené a může sloužit jako praxe. V případě zájmu volejte na uvedené telefonní číslo nebo odpovězte na email. Požadujeme věk minimálně 18 let a ukončené SŠ vzdělání.
Předmět:Francouzština
Okres: Louny
Jméno:Andrea
Datum: 2018-10-12
Nadpis:Hledám lektora/ku angličtiny
Popis:Pro našeho studenta hledáme lektora anglického jazyka. Jedná se o individuální výuku v Mostě. Na dni a čase doučování se domluvíme. Máme širokou základnu lektorů, kteří mají desítky doučování, mohou si je rozvrhnout podle svých časových možností a pomáhají dětem. Doučování je pěkně finančně ohodnocené a může sloužit jako praxe. V případě zájmu volejte na uvedené telefonní číslo nebo odpovězte na email. Požadujeme věk minimálně 18 let a ukončené SŠ vzdělání.
Předmět:Angličtina
Okres: Most
Jméno:Andrea
Datum: 2018-10-12
Nadpis:Hledám doučování Německý jazyk
Popis:Dobrý den, hledám někoho kdo by mne připravil na zkoušku z Německého jazyka B1. Vrablik Petr, Velké Karlovice
Předmět:Němčina
Okres: Vsetín
Jméno:Vrablik Petr
Datum: 2018-10-11
Nadpis:výuka herectví
Popis:příprava mé dcery na talentové a přijímací zkoušky obor herectví
Předmět:Herectví
Okres: Příbram
Jméno:Kárná Zdenka
Datum: 2018-10-11
Nadpis:Lektor/ka matematiky
Popis:Hledáme lektora/lektorku matematiky pro studenta ZŠ. Cena za lekci 45 minut dohodou. Výuka bude probíhat od konce října u našeho klienta doma v odpoledních hodinách. Zájemci prosím volejte na uvedené číslo nebo pište na e-mail. Možná dlouhodobá spolupráce.
Předmět:Matematika
Okres: Beroun
Jméno:Doučování P.
Datum: 2018-10-11
Nadpis:Lektor/ka matematiky
Popis:Hledáme lektora/lektorku matematiky pro studenta ZŠ. Cena za lekci 45 minut dohodou. Výuka bude probíhat od konce října u našeho klienta doma v odpoledních hodinách, délka doučování do konce školního roku. Zájemci prosím volejte na uvedené číslo nebo pište na e-mail. Možná dlouhodobá spolupráce.
Předmět:Matematika
Okres: Vsetín
Jméno:Doučování P.
Datum: 2018-10-11
Nadpis:Lektor/ka statistiky
Popis:Hledáme lektora/lektorku statistiky (Software 12) pro studenta VŠ. Cena za lekci 45 minut dohodou. Výuka bude probíhat od konce října u našeho klienta doma v odpoledních hodinách. Zájemci prosím volejte na uvedené číslo nebo pište na e-mail. Možná dlouhodobá spolupráce.
Předmět:Statistika
Okres: Zlín
Jméno:Doučování P.
Datum: 2018-10-11
Nadpis:Lektor/ka českého jazyka
Popis:Hledáme lektora/lektorku českého jazyka pro studenta ZŠ (8.ročník). Cena za lekci 45 minut dohodou. Výuka bude probíhat od týdne 21.5.2018 u našeho klienta doma v odpoledních hodinách, délka doučování do konce školního roku. Zájemci prosím volejte na uvedené číslo nebo pište na e-mail. Možná dlouhodobá spolupráce.
Předmět:Český jazyk
Okres: Praha 8
Jméno:Doučování P.
Datum: 2018-10-11
Nadpis:Výuka klavíru
Popis:Hledám učitele pro hru na klavír. Jsem začátečník.
Předmět:Klavír
Okres: Náchod
Jméno:Michaela
Datum: 2018-10-11
Nadpis:Lektor/ka informatiky
Popis:Hledáme lektora/lektorku informatiky (zejména program Adobe Illustrator) pro studenta SŠ. Cena za lekci 45 minut dohodou. Výuka bude probíhat od konce října u našeho klienta doma v odpoledních hodinách. Zájemci prosím volejte na uvedené číslo nebo pište na e-mail. Možná dlouhodobá spolupráce.
Předmět:Informatika
Okres: Plzeň - město
Jméno:Doučování P.
Datum: 2018-10-11
Nadpis:Hledám lektor/ka anglického jazyka
Popis:Hledáme lektora/lektorku angličtiny pro studenta SŠ. Cena za lekci 45 minut dohodou. Výuka bude probíhat od konce října u našeho klienta doma v odpoledních hodinách, délka doučování do konce dubna. Zájemci prosím volejte na uvedené číslo nebo pište na e-mail. Možná dlouhodobá spolupráce.
Předmět:Angličtina
Okres: Teplice
Jméno:Doučování P.
Datum: 2018-10-11
Nadpis:soukromá výuka klávesy nebo klavír
Popis:hledám pro 9letou dceru soukromého učitele keyboardu, případ. klavíru pro občasné, udržovací hodiny dle dohody. Odolena Voda nebo Kralupy nad Vltavou.
Předmět:Keyboard (klávesy)
Okres: Praha - východ
Jméno:Jana Weberová
Datum: 2018-10-09