Komunikujte s námi

rychlavyuka.cz na facebooku rychlavyuka.cz na facebooku English rychlavyuka.cz na facebooku German
Rychlavyuka na Facebooku rychlavyuka.cz na twitteru rychlavyuka.cz na google+ rychlavyuka.cz na youtube

Online výuka


Nově přidaná výuka
 
Němčina (Praha 5)
 
Čeština - gramatika v zábavné formě (Karviná)
Čtení je základ a ten již mnoho let chybí, ale jsou i jiné způsoby, jak si vštípit do...
 
Yoga lessons (Praha 4)
Education, practice: Therapeutic yoga teacher from Hawaii. Graduate of Integral Yoga Institute...
 
Český jazyk (Praha 2)
Vše, co je potřeba na základní, střední, vysoké škole.
 
MS Office (Kroměříž)
Má zkoušky ECDL - tedy zkoušky zabývající se rozsáhlou prací v MS Office. Mohu pomoct se...
 
Angličtina (Brno - venkov)
profesionální lektor angličtiny, dlouhodobý pobyt v zahraničí, magisterské vzdělání v...
 
Čeština srozumitelně (Nový Jičín)
Oceňuji krásu našeho rodného jazyka a mrzí mě, že je to právě tento předmět, který...Rychlavyuka.cz je katalogem o téměř 230 předmětech (školních, jazykových, praktických, počítačových, uměleckých, sportovních a dalších). V každém předmětu naší mohou žáci (zájemci o výuku) vyhledávat podle svého kraje, okresu a dalších parametrů svého učitele, který je naučí potřebnou věc. Učitele, které ho si najdou, jim za určitý poplatek na 45-90 min může zprostředkovat svoje vědomosti.

Info pro studenty - Info pro učitele - Spolupráce - Často kladené otázky (FAQ)


Rychlavyuka.cz pro žáky

Pokud hledáte rychlé doučování na písemnou práci, zkoušku, pracovní pohovor nebo prostě chcete jen něco nového vědět - Rychlavyuka.cz Vám tuto možnost poskytne. Najděte si v našem všestranném katalogu vhodného učitele, který Vás bude danou problematiku doučovat. Každý lektor si u nás účtuje jinou cenu za hodinu výuky. Doporučujeme na kvalitě nešetřit a nebrat hned toho lektora, který má u sebe nejnižší cenu.
Výuka mezi lektorem a Vámi probíhá pouze podle toho, jak se s lektorem domluvíte. Rychlavyuka.cz vystupuje pouze jako zprostředkovatel kontaktu mezi lektorem a žákem, nijak nekontroluje podmínky výuky a neručí za případné neshody mezi Vámi a lektorem.

Rychlavuka.cz pro vyučující

Pokud znáte něco, co by ostatní mohlo zajímat, čekáme jen na Vás. Vyučujte některý z 230 předmětů (oborů výuky) v naší databázi ! Vaše znalosti se nemusí týkat jen školních předmětů, jazyků apod. Důležití jsou pro nás zejména i ti, kdo mají nejrůznější manuální a praktické dovednosti, které dokáží určitou formou vysvětlit těm, kteří je potřebují.
Základem výuky našich žáků je vytvoření registrace v našem katalogu, která zabere jen několik minut. Při registraci se uvedou podstatné věci jako jsou předměty, které můžete učit, místo, kde můžete učit a zejména zadáte cenu, za kterou chcete daný předmět učit.


Vyučovat u nás můžete následující:
Pro ukázku možných předmětů výuky klikněte na název každé skupiny:


Rychlavyuka.cz - Provizní spolupráce s lektory

Každý lektor, který chce od nás dostávat nabídky na výuku, musí s námi spolupracovat na provizní bázi. Nebudeme Vás nijak zaměstnávat, budeme Vám pouze zprostředkovávat zájemce o Vaší výuku a Vy pokud se rozhodnete daného zájemce učit, budete mít za povinnost odvádět nám z této výuky provizi.

Registrací do katalogu a následnou aktivací profilu (pomocí emailu po registraci) vzniká platný obchodní vztah. Lektor je povinen provádět vlastní PRAVDIVOU EVIDENCI odučených hodin (minut) se zprostředkovanými žáky.


Lektor v rámci spolupráce odvádí provizní poplatek ve výši 0,5 Kč za KAŽDOU ODUČENOU minutu se zprostředkovaným žákem. (tj. 30 Kč za 60 min výuky, 45 Kč za 90 min výuky apod.). Tato provize se odvádí tak dlouho z daného žáka, dokud ho lektor bude doučovat.
Nejčastější dotazy našich uživatelů
Proč Rychlá výuka ?

Rychlavyuka.cz je rychlá proto, že ve většině případů zde najdete možnost výuky one-to-one, tedy pouze a učitele a jednoho žáka, což je dnes největší forma efektivnosti výuky. Rychlá výuka tedy proto, že zde rychle a efektivně získáte potřebné znalosti a dovednosti.

Je potřeba certfikát či ověření znalostí u lektora?

Certifikát a různé další osvědčení o absolvovaných zkouškách může být pouze výhodou při výuce, avšak není podmínkou. Pokud učitel (lektor) má určité osvědčení je velice důležité jej zmínit ve svém registračním profilu (Info o lektorovi). Rovněž na základě tohoto potvrzení o kvalitě lektora se může odvíjet i vyšší cena za výuku.

Jaký je způsob výuky ?

Rychlá výuka je pouze otevřenou databází, která se nijak neangažuje ve vztahu učitele a žáka. Všechny formality ohledně ceny, doby, místa a času výuky jsou výhradně založeny na dohodě mezi učitelem a žákem. Pokud se případnému žákovi zalíbí Vaše nabídka v databázi bude Vás sám kontaktovat.

Jaký je způsob platby za výuku ?

Učitel si ve svém profilu stanoví u každého předmětu cenu za jeho výuku či zde napíše "dohodou". Tato cena je ´pouze orientační a opravdu záleží spíše na domluvě žáka a učitele, náročnosti látky apod. Rychlavyuka.cz si nebere žádnou provizi ani jiný poplatek za to, že lektor najde žáka, které ho bude učit.