Více informací


rychlavyuka.cz na facebooku rychlavyuka.cz na facebooku rychlavyuka.cz na facebooku
rychlavyuka.cz na facebooku rychlavyuka.cz na twitteru rychlavyuka.cz na google+ rychlavyuka.cz na youtube
Naši partneři
 Aytè (Praha 1)
Společnost Aytè je poskytovatelem jazykových, vzdělávacích a...
 
EMPIRE jazyková škola
Jsme jazyková škola, se specializací na výuku angličtiny. Naše jazykové kurzy kladou důraz...
 
 Jazyková škola Lingva (Hradec Králové)
Jazyková škola Lingva
Lingva Vám nabízí efektivní kurzy angličtiny, němčiny,...
 
Hudební škola hudba|kultura|pohybRychlavyuka.cz je katalogem o téměř 230 předmětech (školních, jazykových, praktických, počítačových, uměleckých, sportovních a dalších). V každém předmětu naší databáze můžou žáci (resp. zájemci o nejrůznější výuku) vyhledávat podle svého kraje, okresu a obtížnosti předmětu. Učitele, které ho si najdou, jim za určitý poplatek na 45-90 min může zprostředkovat svoje vědomosti.


Info pro studenty - Info pro učitele - Spolupráce - Často kladené otázky (FAQ)


Rychlavyuka.cz pro studenty

Pokud jste chtěli kdykoliv něco vědět, např. jak se opravuje auto, jak dobře fotografovat, jak hrát na housle či se něco dozvědet o fyzikálních zákonech, Rychlavyuka.cz Vám tuto možnost poskytne. Najděte si v našem všestranném katalogu vhodného učitele, který Vás za poplatek, který si s ním domluvíte, bude danou problematiku doučovat.

Výuka mezi Vaším lektorem a Vámi probíhá pouze podle toho, jak se s lektorem domluvíte. Rychlavyuka.cz vystupuje pouze jako zprostředkovatel kontaktu mezi lektorem a žákem, nijak nekontroluje podmínky výuky a neručí za kvalitu lektorů.


Rychlavuka.cz pro vyučující

Pokud znáte něco, co by ostatní mohlo zajímat, čekáme jen na Vás. Vyučujte některý z 230 předmětů (oborů výuky) v naší databázi. Vaše znalosti se nemusí týkat jen školních předmětů, jazyků apod. Důležití jsou pro nás zejména i ti, kdo mají nejrůznější manuální a praktické dovednosti, které dokáží určitou formou vysvětlit těm, kteří je potřebují.

Základem výuky našich žáků je vytvoření registrace v našem katalogu, která zabere jen několik minut. V prezentaci se uvedou podstatné věci jako jsou předměty, které můžete učit, místo, kde můžete učit a zejména zadáte cenu, za kterou chcete daný předmět učit.


Vyučovat u nás můžete následující:

Pro ukázku možných předmětů výuky klikněte na název každé skupiny


Rychlavyuka.cz - Provizní spolupráce s lektory

Každý lektor, který chce od nás dostávat nabídky na výuku, musí s námi spolupracovat na provizní bázi. Nebudeme Vás nijak zaměstnávat, budeme Vám pouze zprostředkovávat zájemce o Vaší výuku a Vy pokud se rozhodnete daného zájemce učit, budete mít za povinnost odvádět nám z této výuky provizi.

Registrací do katalogu a následnou aktivací profilu (pomocí emailu po registraci) vzniká platný obchodní vztah. Lektor je povinnen dodržovat níže uvedené obchodní podmínky. Tento obchodní vztah může být ze strany lektora do 30 dnů vypovězen.

Hlavní podmínkou pro lektora, během jeho spolupráce, je vlastní PRAVDIVÁ EVIDENCE odučených hodin (minut) se zprostředkovanými žáky. Případné opakované porušení této podmínky způsobí lektorovi pouze komplikace jako je trvalé vyloučení z katalogu, uvedení lektora na černou listinu + finální náhrada způsobené škody.


Provizní poplatek za odučené hodiny:

Lektor v rámci spolupráce odvádí provizní poplatek ve výši 0,5 Kč za KAŽDOU ODUČENOU minutu se zprostředkovaným žákem. (tj. 30 Kč za 60 min výuky, 45 Kč za 90 min výuky apod.). Tato provize se odvádí tak dlouho z daného žáka, dokud ho lektor bude doučovat.

Provizní poplatek se platí pouze a jedině ze skutečně realizovaných hodin výuky. Pokud k výuce nedojde, lektor nic platit nemusí.

Lektor může např. částečně zahrnout provizní poplatek do svojí ceny výuky. (Příklad: Původní cena výuky lektora je 200 Kč / 60 min, nová cena s provizí bude 215 Kč / 60 min - lektor si tak z této hodiny vezme 185 Kč a 30 Kč z ní předá našemu webu Rychlavyuka.cz). Provizní poplatek za 60min tak defakto zaplatí na půl žák na půl lektor. Samozřejmě vše je na uvážení lektora - cena výuky by měla zůstat především konkurenceschopná !


Evidence odučených hodin:

Lektor si je povinnen sám přesně evidovat všechny odučené minuty s žáky, s nimiž se domluvil na výuce. Každý lektor je vyzván na konci měsíce, aby doplnil přesný počet minut do svojí on-line administrace (položka "EVIDENCE HODIN"). Minuty je možno zapisovat do administrace kdykoliv v průběhu měsíce nebo je k tomu možno použít tzv. "Učitelský list" (který je zaslán lektorovi při registraci...) a na konci měsíce z něj minuty převést ONLINE.

Lektor by měl mít nejpozději ihned po skončení měsíce uveden přesný počet odučených minut ve svojí on-line evidenci za daný měsíc. Z těchto minut bude vypočtena provize.

Provize se vyplácí na bankovní účet společnosti Rychlavyuka.cz. Lektor by měl danou provizi vyplatit nejpozději do 7 dnů poté, kdy je o to požádán. Limitní doba pro úhradu provize je 30 dní, pokud není provize do té doby uhrazena, je lektor dočasně uveden na černou listinu.


Pokud je pro Vás vše ohledně provizní spolupráce akceptovatelné, pokračujte registrací do našeho katalogu ZDE
Časté dotazy (FAQ)

Proč Rychlá výuka ?

Rychlavyuka.cz je rychlá proto, že ve většině případů zde najdete možnost výuky one-to-one, tedy pouze a učitele a jednoho žáka, což je dnes největší forma efektivnosti výuky. Rychlá výuka tedy proto, že zde rychle a efektivně získáte potřebné znalosti a dovednosti.

Je potřeba certfikát či ověření znalostí u lektora?

Certifikát a různé další osvědčení o absolvovaných zkouškách může být pouze výhodou při výuce, avšak není podmínkou. Pokud učitel (lektor) má určité osvědčení je velice důležité jej zmínit ve svém registračním profilu (Info o lektorovi). Rovněž na základě tohoto potvrzení o kvalitě lektora se může odvíjet i vyšší cena za výuku.

Jaký je způsob výuky ?

Rychlá výuka je pouze otevřenou databází, která se nijak neangažuje ve vztahu učitele a žáka. Všechny formality ohledně ceny, doby, místa a času výuky jsou výhradně založeny na dohodě mezi učitelem a žákem. Pokud se případnému žákovi zalíbí Vaše nabídka v databázi bude Vás sám kontaktovat.

Jaký je způsob platby za výuku ?

Učitel si ve svém profilu stanoví u každého předmětu cenu za jeho výuku či zde napíše "dohodou". Tato cena je ´pouze orientační a opravdu záleží spíše na domluvě žáka a učitele, náročnosti látky apod. Rychlavyuka.cz si nebere žádnou provizi ani jiný poplatek za to, že lektor najde žáka, které ho bude učit.