Více informací


rychlavyuka.cz na facebooku rychlavyuka.cz na facebooku rychlavyuka.cz na facebooku
rychlavyuka.cz na facebooku rychlavyuka.cz na twitteru rychlavyuka.cz na google+ rychlavyuka.cz na youtube
Naši partneři
 Aytè (Praha 1)
Společnost Aytè je poskytovatelem jazykových, vzdělávacích a...
 
EMPIRE jazyková škola
Jsme jazyková škola, se specializací na výuku angličtiny. Naše jazykové kurzy kladou důraz...
 
 Jazyková škola Lingva (Hradec Králové)
Jazyková škola Lingva
Lingva Vám nabízí efektivní kurzy angličtiny, němčiny,...
 
Hudební škola hudba|kultura|pohybZpět na souhlas OP

Rychlavyuka.cz - Obchodní spolupráce s lektory

I. Způsob spolupráce

Rychlavyuka.cz lektory nezaměstnává, pouze Vám bude zprostředkovávat žáky, se kterými si můžete domluvit vlastní podmínky doučování (cena, místo, doba výuky atd.). Odsouhlasením těchto Obchodních podmínek vzniká platný obchodní vztah. Potvrzením těchto Obchodních podmínek vzniká platný obchodní vztah. Lektor je povinen bezvýhradně dodržovat tyto obchodní podmínky. 

II. Evidence hodin za zprostředkované žáky

Hlavní podmínkou pro lektora je PRAVIDELNÁ a SPRÁVNÁ EVIDENCE odučených minut (hodin) se zprostředkovanými žáky. Pokud lektor odučí nějaké hodiny, zapíše jejich počet ideálně vždy a co nejdříve do svojí online administrace (položka "EVIDENCE HODIN" v administraci). Pokud k tomu bude důvod, na konci měsíce, proběhne vyúčtování, kdy Vám zašleme email s požadovanou částkou k zaplacení + platební podmínky. Pokud chcete vystavit fakturaci na odučené hodiny, napište nám to prosím, co nejdříve, před zápisem Vaší evidence na info@rychlavyuka.cz.

III. Provizní poplatek za odučené hodiny:

Lektor v rámci spolupráce odvádí provizní poplatek ve výši 0,3 - 0,5 Kč za každou odučenou minutu se zprostředkovaným žákem. Tj. 18 - 30 Kč za 60 min výuky. Doporučujeme tak vhodně navýšit cenu výuky. Pokud lektor spadá pouze do uvedených okresů níže, odvádí 0,3 Kč / 1 minuta. Provize se odvádí tak dlouho, dokud lektor bude daného žáka doučovat. Provizní poplatek se platí pouze a jedině ze skutečně realizovaných hodin výuky.

Okresy se sníženou sazbou 0,3:

(Blansko, Břeclav, Bruntál, Česká Lípa, České Budějovice, Český Krumlov, Cheb, Chrudim, Domažlice, Frýdek - místek, Havlíčkův brod, Jeseník, Jindřichův Hradec, Karlovy Vary, Karviná, Klatovy, Kroměříž, Náchod, Nový Jičín, Opava, Ostrava, Písek, Prachatice, Prostějov, Rakovník, Rokycany, Rychnov na Kněžnou, Semily, Sokolov, Strakonice, Šumperk, Tábor, Tachov, Třebíč, Uherské Hradiště, Vsetín, Ždár nad Sázavou, Zlín, Znojmo)

IV. Evidence odučených hodin:

Každý lektor je vyzván na konci měsíce, aby zkontroloval a doplnil přesný počet odučených minut u každého svého aktivního žáka ve svojí evidenci za právě skončený měsíc. Lektor je povinen toto udělat nejpozději do 7 dnů po této řádné výzvě. Pokud by lektor nezaevidoval svoje odučené hodiny ani do 30. dne po řádné výzvě, bude s ním spolupráce nenávratně ukončena a podniknuty případné právní kroky k naplnění podstaty této smlouvy.

V. Platba provize za odučené hodiny:

Lektor by měl danou provizi zaplatit nejpozději do 7 dnů poté, kdy je o to požádán. Limitní doba pro úhradu provize je do 30. dne od výzvy k platbě. Pokud není provize do té doby uhrazena, je lektor dočasně uveden na černou listinu nespolehlivých lektorů a jsou podniknuty případné právní kroky k vymožení pohledávky.

Odesláním souhlasu, resp. akceptem těchto obchodních podmínek souhlasíte s jejich dodržováním.