Komunikujte s námi

rychlavyuka.cz na facebooku rychlavyuka.cz na facebooku rychlavyuka.cz na facebooku
rychlavyuka.cz na facebooku rychlavyuka.cz na twitteru rychlavyuka.cz na google+ rychlavyuka.cz na youtube
Naši partneři
EMPIRE jazyková škola
Jsme jazyková škola, se specializací na výuku angličtiny. Naše jazykové kurzy kladou důraz...
 
Hudební škola hudba|kultura|pohybRychlavyuka.cz - Obchodní podmínky spolupráce

I. Způsob spolupráce s Rychlavyuka.cz
Rychlavyuka.cz lektory nezaměstnává, pouze Vám bude zprostředkovávat žáky, se kterými si můžete domluvit vlastní podmínky doučování (cena, místo, doba výuky atd.). Odsouhlasením těchto Obchodních podmínek vzniká platný obchodní vztah. Lektor je povinen bezvýhradně dodržovat tyto obchodní podmínky. 

II. Povinnosti lektora, odpovídání na poptávky žáků
Lektor je povinnen obratem reagovat na přijaté poptávky od potenciálních žáků. Pokud lektor nemůže vyučování přijmout, tak odpoví žákovi, že jeho nabídku nemůže akceptovat. Pokud lektor nemá dlouhodobě na výuku čas je povinnen toto oznámit administrátorovi webu na info@Rychlavyuka.cz a ten ho dočasně deaktivuje. V případě, že by lektor nereagoval na poptávky žáků, bude s ním spolupráce nenávratně ukončena.

III. Evidence hodin za zprostředkované žáky
Hlavní podmínkou pro lektora je PRAVIDELNÁ a SPRÁVNÁ EVIDENCE odučených minut (hodin) se zprostředkovanými žáky. Pokud lektor odučí nějaké hodiny, zapíše jejich počet ideálně vždy a co nejdříve do svojí online administrace (položka "EVIDENCE HODIN" v administraci). Na konci měsíce, resp. hned na začátku nového je u všech aktivních žáků nutné jejich přesný počet potvrdit a uložit, aby lektor mohl učit i nadále.

Pokud k tomu bude důvod, na konci měsíce, proběhne vyúčtování, kdy Vám zašleme email s požadovanou částkou k zaplacení + platební podmínky. Pokud chcete vystavit fakturaci za odučené hodiny, napište nám to prosím, co nejdříve, před zápisem Vaší evidence na info@rychlavyuka.cz.

IV. Provizní poplatek za odučené hodiny:
Lektor v rámci spolupráce odvádí provizní poplatek ve výši 0,3 - 0,5 Kč za každou odučenou minutu se zprostředkovaným žákem. Tj. 18 - 30 Kč za 60 min výuky. Doporučujeme tak vhodně navýšit cenu výuky. Pokud lektor spadá pouze do uvedených okresů níže, odvádí 0,3 Kč / 1 minuta. Provize se odvádí tak dlouho, dokud lektor bude daného žáka doučovat. Provizní poplatek se platí pouze a jedině ze skutečně realizovaných hodin výuky.

Okresy se sníženou sazbou 0,3: Blansko, Břeclav, Bruntál, Česká Lípa, České Budějovice, Český Krumlov, Cheb, Chrudim, Domažlice, Frýdek - místek, Havlíčkův brod, Jeseník, Jindřichův Hradec, Karlovy Vary, Karviná, Klatovy, Kroměříž, Náchod, Nový Jičín, Opava, Ostrava, Písek, Prachatice, Prostějov, Rakovník, Rokycany, Rychnov na Kněžnou, Semily, Sokolov, Strakonice, Šumperk, Tábor, Tachov, Třebíč, Uherské Hradiště, Vsetín, Ždár nad Sázavou, Zlín, Znojmo.

V. Doba na provedení evidence hodin:
Každý lektor je vyzván na konci měsíce, aby zkontroloval a doplnil přesný počet odučených minut u každého svého aktivního žáka ve svojí evidenci za právě skončený měsíc. Lektor je povinen toto udělat nejpozději do 7 dnů od této řádné výzvy. Pokud by lektor nezaevidoval svoje odučené hodiny ani do 30. dne od řádné výzvy a nedoložil rozumné vysvětlení svého zpoždění, bude s ním spolupráce nenávratně ukončena a podniknuty případné právní kroky k naplnění podstaty této smlouvy.

VI. Platba provize za odučené hodiny:
Lektor by měl danou provizi zaplatit nejpozději do 7 dnů poté, kdy je o to požádán. Limitní doba pro úhradu provize je do 30. dne od výzvy k platbě. Pokud není provize do této doby uhrazena, je lektor dočasně uveden na černou listinu nespolehlivých lektorů a v závažných případech, pokud lektor nedodá rozumné vysvětlení, jsou podniknuty případné právní kroky k vymožení pohledávky.

VII. Kontrola zaevidovaných hodin:
Využíváme speciální algoritmus, který počítá, kolik by každý lektor měl na základě přijatých poptávek odučit hodin (resp. na konci měsíce zaevidovat hodin). Pokud by se naše výpočty neshodovaly se skutečným stavem, můžete být automaticky v systému deaktivováni.Odesláním souhlasu, resp. akceptem těchto obchodních podmínek souhlasíte s jejich dodržováním.