Komunikujte s námi

rychlavyuka.cz na facebooku rychlavyuka.cz na facebooku English rychlavyuka.cz na facebooku German
Rychlavyuka na Facebooku rychlavyuka.cz na twitteru rychlavyuka.cz na google+ rychlavyuka.cz na youtube

Online výuka


Nově přidaná výuka
 
Němčina (Praha 5)
 
Čeština - gramatika v zábavné formě (Karviná)
Čtení je základ a ten již mnoho let chybí, ale jsou i jiné způsoby, jak si vštípit do...
 
Yoga lessons (Praha 4)
Education, practice: Therapeutic yoga teacher from Hawaii. Graduate of Integral Yoga Institute...
 
Český jazyk (Praha 2)
Vše, co je potřeba na základní, střední, vysoké škole.
 
MS Office (Kroměříž)
Má zkoušky ECDL - tedy zkoušky zabývající se rozsáhlou prací v MS Office. Mohu pomoct se...
 
Angličtina (Brno - venkov)
profesionální lektor angličtiny, dlouhodobý pobyt v zahraničí, magisterské vzdělání v...
 
Čeština srozumitelně (Nový Jičín)
Oceňuji krásu našeho rodného jazyka a mrzí mě, že je to právě tento předmět, který...Rychlavyuka.cz - Obchodní podmínky spolupráce
I. Způsob spolupráce s Rychlavyuka.cz

Rychlavyuka.cz lektory nezaměstnává, pouze Vám bude zprostředkovávat žáky, se kterými si můžete domluvit vlastní podmínky doučování (cena, místo, doba výuky atd.). Odsouhlasením těchto Obchodních podmínek vzniká platný obchodní vztah. Lektor je povinen bezvýhradně dodržovat tyto obchodní podmínky. 

II. Povinnosti lektora, odpovídání na poptávky žáků

Lektor je povinnen obratem reagovat na přijaté poptávky od potenciálních žáků. Pokud lektor nemůže vyučování přijmout, tak odpoví žákovi, že jeho nabídku nemůže akceptovat. V případě, že lektor nemá dlouhodobě na výuku čas, je povinnen toto oznámit administrátorovi webu na info@Rychlavyuka.cz a ten ho dočasně deaktivuje, případně tuto deaktivaci může lektor sám provést ve svém profilu tlačítkem deaktivovat. V případě, že by lektor nereagoval na poptávky žáků, bude s ním spolupráce nenávratně ukončena.

III. Evidence hodin za zprostředkované žáky

Hlavní podmínkou pro lektora je PRAVIDELNÁ a SPRÁVNÁ EVIDENCE odučených minut (hodin) se zprostředkovanými žáky. Pokud lektor odučí nějaké hodiny, zapíše jejich počet ideálně vždy a co nejdříve do svojí online administrace (položka "EVIDENCE HODIN" v administraci). Na konci měsíce, resp. hned na začátku nového je u všech aktivních žáků nutné jejich přesný počet potvrdit a uložit, aby lektor mohl učit i nadále.

Pokud k tomu bude důvod, na konci měsíce, proběhne vyúčtování, kdy Vám zašleme email s požadovanou částkou k zaplacení + platební podmínky. Pokud chcete vystavit fakturaci za odučené hodiny, napište nám to prosím, co nejdříve, před zápisem Vaší evidence na info@rychlavyuka.cz.

IV. Provizní poplatek za odučené hodiny:

Lektor v rámci spolupráce odvádí provizní poplatek ve výši 0,3 - 0,5 Kč, dle lokality, ve které svojí výuku poskytuje, za každou odučenou minutu se zprostředkovaným žákem. Tj. 18 - 30 Kč za 60 min výuky v placených předmětech. Doporučujeme tak vhodně navýšit cenu výuky o danou provizi. Provize se odvádí 24 měsíců od skutečného začátku výuky, po uplynutí této doby už lektor výuku s daným žákem evidovat nemusí. Provizní poplatek se platí pouze a jedině ze skutečně realizovaných hodin výuky. Pokud lektor spadá pouze do uvedených okresů níže, odvádí 0,3 Kč / 1 minuta. Pokud lektor vyučuje některý z bezplatných (FREE) předmětu, tak v nich není povinnen výuku evidovat.

Okresy se sníženou sazbou 0,3: Blansko, Břeclav, Bruntál, Česká Lípa, České Budějovice, Český Krumlov, Cheb, Chrudim, Domažlice, Frýdek - místek, Havlíčkův brod, Jeseník, Jindřichův Hradec, Karlovy Vary, Karviná, Klatovy, Kroměříž, Náchod, Nový Jičín, Opava, Ostrava, Písek, Prachatice, Prostějov, Rakovník, Rokycany, Rychnov na Kněžnou, Semily, Sokolov, Strakonice, Šumperk, Tábor, Tachov, Třebíč, Uherské Hradiště, Vsetín, Ždár nad Sázavou, Zlín, Znojmo.

V. Doba na provedení evidence hodin:

Každý lektor je vyzván na konci měsíce, aby zkontroloval a doplnil přesný počet odučených minut u každého svého aktivního žáka ve svojí evidenci za právě skončený měsíc. Lektor je povinen toto udělat nejpozději do 7 dnů od této řádné výzvy. Pokud by lektor nezaevidoval svoje odučené hodiny ani do 30. dne od řádné výzvy a nedoložil rozumné vysvětlení svého zpoždění, bude s ním spolupráce nenávratně ukončena a podniknuty případné právní kroky k naplnění podstaty této smlouvy.

VI. Platba provize za odučené hodiny:

Lektor by měl danou provizi zaplatit nejpozději do 7 dnů poté, kdy je o to požádán. Limitní doba pro úhradu provize je do 30. dne od výzvy k platbě. Pokud není provize do této doby uhrazena, je lektor dočasně uveden na černou listinu nespolehlivých lektorů a v závažných případech, pokud lektor nedodá rozumné vysvětlení, jsou podniknuty případné právní kroky k vymožení pohledávky.

VII. Kontrola zaevidovaných hodin:

Využíváme speciální algoritmus, který počítá, kolik by každý lektor měl na základě přijatých poptávek odučit hodin (resp. na konci měsíce zaevidovat hodin). Pokud by se naše výpočty pravidelně a významně neshodovaly se skutečným Vámi zeevidovaným stavem, vyhrazujeme si právo na automatickou deaktivaci Vašeho profilu.Odesláním souhlasu, resp. akceptem těchto obchodních podmínek souhlasíte s jejich dodržováním.