Komunikujte s námi

rychlavyuka.cz na facebooku rychlavyuka.cz na facebooku English rychlavyuka.cz na facebooku German
Rychlavyuka na Facebooku rychlavyuka.cz na twitteru rychlavyuka.cz na google+ rychlavyuka.cz na youtube

Online výuka


Nově přidaná výuka
Němčina s rodilou mluvčí (Český Krumlov)
Vhodné od začátečníků po pokročilé. Výuka gramatiky, výslovnosti, čtení s...
 
Výuka a doučování angličtiny přizpůsobené individuálním potřebám (Olomouc)
Vyučování probíhá v přátelské atmosféře s otevřeným a upřímným vztahem ke...
 
Kytara akustická a klasická pro začátečníky a pokročilé (Praha 1)
Vy se naučíte: - Perfektně držet kytaru. - Hrát snadno levou i pravou rukou. - Hrát...
 
Doučování češtiny (gymnázium, SŠ) (České Budějovice)
Nabízím výuku češtiny k přijímacím zkouškám na gymnázium z 5. či 7. třídy, dále k...
 
Český jazyk - ZŠ (Praha 8)
Pomohu Vám s přípravou do školy. Vyučuji online. Těším se na Vás!
   
Anglictina (Brno)
Vyucuji anglictinu vice nez desest let, mam magisterske vzdelani v oboru, pusobim v Brne, preferuji...
 
Výuka na kytaru v Brně (Brno)
Nabízím lekce na kytaru pro začátečníky a mírně pokročile v Brně nebo Online:-). Mám za...
Doučování angličtiny Vysočina, učitelé angličtiny

Doučování angličtiny od soukromých lektorů. Najděte si Vašeho učitele angličtiny pro anglickou konverzaci, gramatiku. Individuální či soukromé lekce. Vybírejte učitele z Vašeho bydliště či si poptejte angličtiny online.
Nalezeno 6 lektorůPro zobrazení všech lektorů v tomto předmětu klikněte zde.

Nenašli jste lektora ve Vaší lokalitě, vyvěste si u nás poptávku po Vaší požadované výuce zde (poptávka se bude zobrazovat v pravém sloupci). Lektoři Váš inzerát uvidí a budou Vás sami moci zkontaktovat.

Doučování a soukromá výuka angličtiny. Nechcete chodit na kurz anglického jazyka nebo studovat angličtinu ve škole? Potom náš katalog Rychlavyuka.cz bude pro Vás tou ideální volbou. Soukromá výuka angličtiny od našich lektorů Vám pomůže ve všech oblastech života, ať už ve škole, v práci či běžném životě. Můžete si u nás najít rodilého mluvčího, který Vám pomůže se anglicky rozmluvit, ale i např. specialistu na gramatiku, který vysvětlí např. všechny anglické časy a dokonce i 3.podmiňovací způsob.

Soukromý učitel angličtiny pro děti. Učitelé v našem katalogu mají dlouhodobou praxi s výukou a mohou tak uspokojit potřeby zájemců o doučování z angličtiny všech úrovní. Potřebujete se doučit angličtinu pro základní školu, hledáte výuku pro menší děti od 6, 7 let. Najdete u nás vhodného učitele, který pomůže.

Příprava z angličtiny na přijímací zkoušky, test z anglického jazyka. Příprava angličtiny k maturitě.. Chystáte se na studium střední nebo vysoké školy, kde jedním z požadavků je test z angličtiny, pomůže Vám. Píšete ve škole test, který rozhodne o Vaší výsledné známce z anglického jazyka. Kontaktujte jednoho z našich lektorů, který Vám pomůže se na test připravit na plný počet bodů. Angličtina u maturity může být velmi stresující, učitelé jsou přesvědčeni, že umíte plynule mluvit o všech maturitních otázkách a schválně jsou připraveni na to Vás tvrdě zkoušet. Vy se ale pomocí naší soukromé výuky angličtiny na to pilně připravíte.

Individuální nebo skupinová výuka angličtiny, prezenční výuka nebo doučování online Individuální výuka je vhodnější pro rychlé pochopení a naučení jazyka, v případě skupinové výuky můžete získat levnější cenu za výuku. Trendem dnešní doby je to, že všechno probíhá z tepla domova, lektora můžete vidět na Vaší obrazovce, nikam nemusíte jezdit. Pro pracovně vytížené lidi je online výuka je možná tou jedinou možností výuky.

Výuka a doučování angličtiny kvůli práci, cestování, osobnímu životu Potřebujete se naučit anglicky kvůli práci nebo kvůli Vaší cestě do zahraničí, zvolte si lektora z našeho katalogu ve svém okolí a připravujte se s ním individuálně. Příprava angličtiny pro získání mezinárodních certifikátů.