Komunikujte s námi

rychlavyuka.cz na facebooku rychlavyuka.cz na facebooku English rychlavyuka.cz na facebooku German
Rychlavyuka na Facebooku rychlavyuka.cz na twitteru rychlavyuka.cz na google+ rychlavyuka.cz na youtube

Online výuka


Nově přidaná výuka
Němčina s rodilou mluvčí (Český Krumlov)
Vhodné od začátečníků po pokročilé. Výuka gramatiky, výslovnosti, čtení s...
 
Výuka a doučování angličtiny přizpůsobené individuálním potřebám (Olomouc)
Vyučování probíhá v přátelské atmosféře s otevřeným a upřímným vztahem ke...
 
Kytara akustická a klasická pro začátečníky a pokročilé (Praha 1)
Vy se naučíte: - Perfektně držet kytaru. - Hrát snadno levou i pravou rukou. - Hrát...
 
Doučování češtiny (gymnázium, SŠ) (České Budějovice)
Nabízím výuku češtiny k přijímacím zkouškám na gymnázium z 5. či 7. třídy, dále k...
 
Český jazyk - ZŠ (Praha 8)
Pomohu Vám s přípravou do školy. Vyučuji online. Těším se na Vás!
   
Anglictina (Brno)
Vyucuji anglictinu vice nez desest let, mam magisterske vzdelani v oboru, pusobim v Brne, preferuji...
 
Výuka na kytaru v Brně (Brno)
Nabízím lekce na kytaru pro začátečníky a mírně pokročile v Brně nebo Online:-). Mám za...
Doučování českého jazyka Plzeňský kraj, učitelé češtiny

Doučování češtiny od soukromých lektorů ve Vaší lokalitě prezenční formou. Online výuka češtiny, ať jste kdekoliv. Učitelé češtiny Vás pomohou s češtinou pro 1.a 2. stupeň ZŠ, vysvětlí gramatiku nebo připraví na přijímací zkoušky a maturitu. Doučování základů češtiny, pomoc s psaním slohové práce, korektura textů, historie literatury.
Nalezeno 2 lektoryPro zobrazení všech lektorů v tomto předmětu klikněte zde.

Nenašli jste lektora ve Vaší lokalitě, vyvěste si u nás poptávku po Vaší požadované výuce zde (poptávka se bude zobrazovat v pravém sloupci). Lektoři Váš inzerát uvidí a budou Vás sami moci zkontaktovat.

Nabídky lektorů na doučování češtiny v celé ČR i ve Vašem městě. V našem katalogu Rychlavyuka.cz si můžete vybrat ze široké nabídky lektorů na výuku českého jazyky pro základní školu, střední školu i maturitu. Hledáte lektora, který má dostatek zkušeností s výukou a připraví Vás na potřebný test či přijímačky z češtiny? U nás ho najdete.

Doučování češtiny v Praze, Brně, Liberci, Plzni, Ostravě a dalších městech pro základní školu (ZŠ), střední školu, gymnázium. Potřebujete se naučit vyjmenovaná slova, koncovky, tvrdá a měkká i, y. Chcete vyzkoušet diktáty z češtiny. Nerozumíte pravidlům mluvnice. Jste cizinec a Vaše dítě má problémy s porozuměním českého jazyka. Hledejte v našem katalogu z Vašeho města nebo pro online výuku, který Vám pomůže rozumět a chápat český jazyk. Pokud máte problém se špatnou známkou z češtiny, vše se dá během půl roku zlepšit.

Lektor češtiny v mém městě nebo výuka online? Schůzka s učitelem nebo návštěva lektora češtiny přímo u Vás doma je výhodnější na rychlejší učení. Lektor češtiny Vám diktuje potřebnou látku a Vy můžete přímo pod jeho kontrolou psát. Pokud není pro Vás schůzka s lektorem možná prezenčně, můžete využít online výuku, ke které máme taky mnoho učitelů v našem katalogu. Online výuka češtiny je vhodná kdykoliv přes den, můžete jí realizovat na mobilu i počítači.

Doučování češtiny na maturitu, přijímací zkoušky Vyberte si lektora dle ceny nebo místa Vašeho bydliště. Domluvte se přímo s lektorem na počtu a intenzitě lekcí, které budete chtít.  Příprava z českého jazyka na nejtěžší životní zkoušku (maturitu). Soukromí učitelé s Vámi udělají přípravu na sloh i přípravu na ústní zkoušku z dějin českého jazyka i didaktický test. Není se čeho bát maturity z češtiny bude pro Vás hračka.