Komunikujte s námi

rychlavyuka.cz na facebooku rychlavyuka.cz na facebooku English rychlavyuka.cz na facebooku German
Rychlavyuka na Facebooku rychlavyuka.cz na twitteru rychlavyuka.cz na google+ rychlavyuka.cz na youtube

Online výuka


Nově přidaná výuka
 
Němčina (Praha 5)
 
Čeština - gramatika v zábavné formě (Karviná)
Čtení je základ a ten již mnoho let chybí, ale jsou i jiné způsoby, jak si vštípit do...
 
Yoga lessons (Praha 4)
Education, practice: Therapeutic yoga teacher from Hawaii. Graduate of Integral Yoga Institute...
 
Český jazyk (Praha 2)
Vše, co je potřeba na základní, střední, vysoké škole.
 
MS Office (Kroměříž)
Má zkoušky ECDL - tedy zkoušky zabývající se rozsáhlou prací v MS Office. Mohu pomoct se...
 
Angličtina (Brno - venkov)
profesionální lektor angličtiny, dlouhodobý pobyt v zahraničí, magisterské vzdělání v...
 
Čeština srozumitelně (Nový Jičín)
Oceňuji krásu našeho rodného jazyka a mrzí mě, že je to právě tento předmět, který...
Doučování českého jazyka Jimramov, učitelé češtiny

Doučování češtiny od soukromých lektorů ve Vaší lokalitě prezenční formou. Online výuka češtiny, ať jste kdekoliv. Učitelé češtiny Vás pomohou s češtinou pro 1.a 2. stupeň ZŠ, vysvětlí gramatiku nebo připraví na přijímací zkoušky a maturitu. Doučování základů češtiny, pomoc s psaním slohové práce, korektura textů, historie literatury.
Nalezeno 1 lektorPro zobrazení všech lektorů v tomto předmětu klikněte zde.

Nenašli jste lektora ve Vaší lokalitě, vyvěste si u nás poptávku po Vaší požadované výuce zde (poptávka se bude zobrazovat v pravém sloupci). Lektoři Váš inzerát uvidí a budou Vás sami moci zkontaktovat.

Nabídky lektorů na doučování češtiny v celé ČR i ve Vašem městě. V našem katalogu Rychlavyuka.cz si můžete vybrat ze široké nabídky lektorů na výuku českého jazyky pro základní školu, střední školu i maturitu. Hledáte lektora, který má dostatek zkušeností s výukou a připraví Vás na potřebný test či přijímačky z češtiny? U nás ho najdete.

Doučování češtiny v Praze, Brně, Liberci, Plzni, Ostravě a dalších městech pro základní školu (ZŠ), střední školu, gymnázium. Potřebujete se naučit vyjmenovaná slova, koncovky, tvrdá a měkká i, y. Chcete vyzkoušet diktáty z češtiny. Nerozumíte pravidlům mluvnice. Jste cizinec a Vaše dítě má problémy s porozuměním českého jazyka. Hledejte v našem katalogu z Vašeho města nebo pro online výuku, který Vám pomůže rozumět a chápat český jazyk. Pokud máte problém se špatnou známkou z češtiny, vše se dá během půl roku zlepšit.

Lektor češtiny v mém městě nebo výuka online? Schůzka s učitelem nebo návštěva lektora češtiny přímo u Vás doma je výhodnější na rychlejší učení. Lektor češtiny Vám diktuje potřebnou látku a Vy můžete přímo pod jeho kontrolou psát. Pokud není pro Vás schůzka s lektorem možná prezenčně, můžete využít online výuku, ke které máme taky mnoho učitelů v našem katalogu. Online výuka češtiny je vhodná kdykoliv přes den, můžete jí realizovat na mobilu i počítači.

Doučování češtiny na maturitu, přijímací zkoušky Vyberte si lektora dle ceny nebo místa Vašeho bydliště. Domluvte se přímo s lektorem na počtu a intenzitě lekcí, které budete chtít.  Příprava z českého jazyka na nejtěžší životní zkoušku (maturitu). Soukromí učitelé s Vámi udělají přípravu na sloh i přípravu na ústní zkoušku z dějin českého jazyka i didaktický test. Není se čeho bát maturity z češtiny bude pro Vás hračka.