Komunikujte s námi

rychlavyuka.cz na facebooku rychlavyuka.cz na facebooku English rychlavyuka.cz na facebooku German
Rychlavyuka na Facebooku rychlavyuka.cz na twitteru rychlavyuka.cz na google+ rychlavyuka.cz na youtube

Online výuka


Nově přidaná výuka
 
Němčina (Praha 5)
 
Čeština - gramatika v zábavné formě (Karviná)
Čtení je základ a ten již mnoho let chybí, ale jsou i jiné způsoby, jak si vštípit do...
 
Yoga lessons (Praha 4)
Education, practice: Therapeutic yoga teacher from Hawaii. Graduate of Integral Yoga Institute...
 
Český jazyk (Praha 2)
Vše, co je potřeba na základní, střední, vysoké škole.
 
MS Office (Kroměříž)
Má zkoušky ECDL - tedy zkoušky zabývající se rozsáhlou prací v MS Office. Mohu pomoct se...
 
Angličtina (Brno - venkov)
profesionální lektor angličtiny, dlouhodobý pobyt v zahraničí, magisterské vzdělání v...
 
Čeština srozumitelně (Nový Jičín)
Oceňuji krásu našeho rodného jazyka a mrzí mě, že je to právě tento předmět, který...
Doučování francouzštiny Jihočeský kraj, učitel francouzštiny Jihočeský kraj

Doučování francouzštiny pro základní a střední školy, pro začátečníky i pokročilé. Chcete mluvit francouzsky? Najděte si lektora ve Vašem okolí nebo využijte online výuku francouzštiny.
Nalezeno 1 lektorPro zobrazení všech lektorů v tomto předmětu klikněte zde.

Nenašli jste lektora ve Vaší lokalitě, vyvěste si u nás poptávku po Vaší požadované výuce zde (poptávka se bude zobrazovat v pravém sloupci). Lektoři Váš inzerát uvidí a budou Vás sami moci zkontaktovat.

Soukromá výuka a doučování francouzštiny v celé ČR Kde jinde najdete tolik možností doučování od soukromých lektorů jako v našem katalogu Rychlavyuka.cz. Máme lektory, které nabízejí doučování a výuku francoužštiny pro nejrůznější příležitosti. Vyberte si např. lektora, který učí ve Vašem místě prezenční výuku nebo si najděte kvalitního lektora, co učí online. Hledejte podle ceny, ale pozor, cena obvykle odpovídá kvalitě výuky francouzštiny. Hledejte lektora podle typu specializace v daném předmětu. Potřebujete lektora, který Vás především naučí mluvit, podívejte se např. po rodilém mluvčím nebo si najděte zkušeného lektora na gramatiku.

Výuka francouzštiny pro děti či dospělé v Brně, Praze, Ostravě a dalších městech Děti obvykle potřebují výuku francouzštiny kvůli škole, přijímacím zkouškám, maturitě nebo nějaké činnosti, která je spojena s Franciíí. Dospělý si zase hledají soukromé lekce francouzštiny tehdy pokud mají čas a tento jazyk je zajímá. Hodně lidí plánuje cestu do Francie, ať už kvůli práci, studii či poznávání této krásné země. Francouzi jsou známí tím, že rádi používají svůj jazyk a proto Angličtinou zde ne úplně snadno uspějete. V našem katalogu najdete soukromé lekce francoužštiny pro děti i dospělé.

Výuka francouzské gramatiky, francouzská konverzace, základy francouzštiny, pokročilý výuka francouzština Jste teprve na začátku s francouzštinou a přejete si začít rychle mluvit nebo alespoň zvládnout úplné základy, můžete si vybrat učitele, který se na takovou věc specializuje. Pro ty, co už mají pokročilé znalosti francouzského jazyka, už např. absolvovali nějaký kurz, doporučujeme vybrat kvalitního a dražšího učitele, který Vás posune v tom jazyce dál.

  Doučování a soukromé lekce francoužštiny do školy, na test, k maturitě, k přijímačkám Studujet Francouzský jazyk ve škole a chcete mít na vysvědčení 1 nebo chcete mít z maturity co nejlepší známku? Domluvte si doučování už během roku s vybraným učitelem. Předběhnete školní výuku, která často není dostatečná. Kvalitní výuka je základ. Příprava na test či na přijímací pohovor z francouzštiny může být hračka, když se domluvíte s některým našim učitelem.