Komunikujte s námi

rychlavyuka.cz na facebooku rychlavyuka.cz na facebooku English rychlavyuka.cz na facebooku German
Rychlavyuka na Facebooku rychlavyuka.cz na twitteru rychlavyuka.cz na google+ rychlavyuka.cz na youtube

Online výuka


Nově přidaná výuka
Němčina s rodilou mluvčí (Český Krumlov)
Vhodné od začátečníků po pokročilé. Výuka gramatiky, výslovnosti, čtení s...
 
Výuka a doučování angličtiny přizpůsobené individuálním potřebám (Olomouc)
Vyučování probíhá v přátelské atmosféře s otevřeným a upřímným vztahem ke...
 
Kytara akustická a klasická pro začátečníky a pokročilé (Praha 1)
Vy se naučíte: - Perfektně držet kytaru. - Hrát snadno levou i pravou rukou. - Hrát...
 
Doučování češtiny (gymnázium, SŠ) (České Budějovice)
Nabízím výuku češtiny k přijímacím zkouškám na gymnázium z 5. či 7. třídy, dále k...
 
Český jazyk - ZŠ (Praha 8)
Pomohu Vám s přípravou do školy. Vyučuji online. Těším se na Vás!
   
Anglictina (Brno)
Vyucuji anglictinu vice nez desest let, mam magisterske vzdelani v oboru, pusobim v Brne, preferuji...
 
Výuka na kytaru v Brně (Brno)
Nabízím lekce na kytaru pro začátečníky a mírně pokročile v Brně nebo Online:-). Mám za...
Doučování francouzštiny Olomoucký kraj, učitel francouzštiny Olomoucký kraj

Doučování francouzštiny pro základní a střední školy, pro začátečníky i pokročilé. Chcete mluvit francouzsky? Najděte si lektora ve Vašem okolí nebo využijte online výuku francouzštiny.
Nalezeno 3 lektoryPro zobrazení všech lektorů v tomto předmětu klikněte zde.

Nenašli jste lektora ve Vaší lokalitě, vyvěste si u nás poptávku po Vaší požadované výuce zde (poptávka se bude zobrazovat v pravém sloupci). Lektoři Váš inzerát uvidí a budou Vás sami moci zkontaktovat.

Soukromá výuka a doučování francouzštiny v celé ČR Kde jinde najdete tolik možností doučování od soukromých lektorů jako v našem katalogu Rychlavyuka.cz. Máme lektory, které nabízejí doučování a výuku francoužštiny pro nejrůznější příležitosti. Vyberte si např. lektora, který učí ve Vašem místě prezenční výuku nebo si najděte kvalitního lektora, co učí online. Hledejte podle ceny, ale pozor, cena obvykle odpovídá kvalitě výuky francouzštiny. Hledejte lektora podle typu specializace v daném předmětu. Potřebujete lektora, který Vás především naučí mluvit, podívejte se např. po rodilém mluvčím nebo si najděte zkušeného lektora na gramatiku.

Výuka francouzštiny pro děti či dospělé v Brně, Praze, Ostravě a dalších městech Děti obvykle potřebují výuku francouzštiny kvůli škole, přijímacím zkouškám, maturitě nebo nějaké činnosti, která je spojena s Franciíí. Dospělý si zase hledají soukromé lekce francouzštiny tehdy pokud mají čas a tento jazyk je zajímá. Hodně lidí plánuje cestu do Francie, ať už kvůli práci, studii či poznávání této krásné země. Francouzi jsou známí tím, že rádi používají svůj jazyk a proto Angličtinou zde ne úplně snadno uspějete. V našem katalogu najdete soukromé lekce francoužštiny pro děti i dospělé.

Výuka francouzské gramatiky, francouzská konverzace, základy francouzštiny, pokročilý výuka francouzština Jste teprve na začátku s francouzštinou a přejete si začít rychle mluvit nebo alespoň zvládnout úplné základy, můžete si vybrat učitele, který se na takovou věc specializuje. Pro ty, co už mají pokročilé znalosti francouzského jazyka, už např. absolvovali nějaký kurz, doporučujeme vybrat kvalitního a dražšího učitele, který Vás posune v tom jazyce dál.

  Doučování a soukromé lekce francoužštiny do školy, na test, k maturitě, k přijímačkám Studujet Francouzský jazyk ve škole a chcete mít na vysvědčení 1 nebo chcete mít z maturity co nejlepší známku? Domluvte si doučování už během roku s vybraným učitelem. Předběhnete školní výuku, která často není dostatečná. Kvalitní výuka je základ. Příprava na test či na přijímací pohovor z francouzštiny může být hračka, když se domluvíte s některým našim učitelem.