Komunikujte s námi

rychlavyuka.cz na facebooku rychlavyuka.cz na facebooku English rychlavyuka.cz na facebooku German
Rychlavyuka na Facebooku rychlavyuka.cz na twitteru rychlavyuka.cz na google+ rychlavyuka.cz na youtube

Online výuka


Nově přidaná výuka
 
Němčina (Praha 5)
 
Čeština - gramatika v zábavné formě (Karviná)
Čtení je základ a ten již mnoho let chybí, ale jsou i jiné způsoby, jak si vštípit do...
 
Yoga lessons (Praha 4)
Education, practice: Therapeutic yoga teacher from Hawaii. Graduate of Integral Yoga Institute...
 
Český jazyk (Praha 2)
Vše, co je potřeba na základní, střední, vysoké škole.
 
MS Office (Kroměříž)
Má zkoušky ECDL - tedy zkoušky zabývající se rozsáhlou prací v MS Office. Mohu pomoct se...
 
Angličtina (Brno - venkov)
profesionální lektor angličtiny, dlouhodobý pobyt v zahraničí, magisterské vzdělání v...
 
Čeština srozumitelně (Nový Jičín)
Oceňuji krásu našeho rodného jazyka a mrzí mě, že je to právě tento předmět, který...
Výuka hry na bicí Jihomoravský kraj

Nabídka soukromých učitelů, kteří nabízejí výuku hry na bicí nástroje. Najděte si vhodného lektora podle Vašeho města, zkušeností či ceny za výuku.
Nalezeno 1 lektorPro zobrazení všech lektorů v tomto předmětu klikněte zde.

Nenašli jste lektora ve Vaší lokalitě, vyvěste si u nás poptávku po Vaší požadované výuce zde (poptávka se bude zobrazovat v pravém sloupci). Lektoři Váš inzerát uvidí a budou Vás sami moci zkontaktovat.

Pojďte hrát na bicí Líbí se Vám rytmická hra na bicí? Chcete sami vyzkoušet se naučit bubnovat? S pommocí našich lektorů hry bicí se to můžete naučit. Máte již zkušenosti s hrou na bicí? Můžete tak nově rozvinout Vaší kreativitu a vytvořit si svůj vlastní hudební styl. Kreativní hra na bubny má spoustu způsobů hraní. Vyberte si u nás učitele, který Vám bude nejvíce sedět.

Výuka hry na bicí nástroje v celé ČR, ale i výuka online Můžete se učit na bicí v Praze, Ostravě, Brně, Liberci, Jablonci, Opavě, ale třeba i ve Znojmě. Pokud nenajdete vhodného lektora, můžete zkusit také výuku na bicí online.

Jak se učí výuka hry na bicí? Lektoři v katalogu Rychlavyuka.cz se zaměřují především na rozvoj hudební kreativity a hráčské osobitosti, rozbor a výuku rytmů a jejich efektivní aplikaci, dále výuku techniky, a okrajově notové čtení a zápis. Základem hry bicí je správné držení paliček, žáci se musí naučit správně provést úder na buben. Při výuce začátečníků se začíná s bubnováním na malý buben a provádí se kompletní koordinace celého těla. 

Výuka hry na akordeon pro děti i dospělé Studujete hru na akordeon v umělecké škole či se Vám tento nástroj líbí a chcete se na něj naučit hrát? Není nic snadného než si vybrat vhodného lektora, který se specializuje např. na výuku dospělých. Akordeon je krásný nástroj. Výuka hry na akordeon pro začátečníky i pokročilé.