Komunikujte s námi

rychlavyuka.cz na facebooku rychlavyuka.cz na facebooku English rychlavyuka.cz na facebooku German
Rychlavyuka na Facebooku rychlavyuka.cz na twitteru rychlavyuka.cz na google+ rychlavyuka.cz na youtube

Online výuka


Nově přidaná výuka
Němčina s rodilou mluvčí (Český Krumlov)
Vhodné od začátečníků po pokročilé. Výuka gramatiky, výslovnosti, čtení s...
 
Výuka a doučování angličtiny přizpůsobené individuálním potřebám (Olomouc)
Vyučování probíhá v přátelské atmosféře s otevřeným a upřímným vztahem ke...
 
Kytara akustická a klasická pro začátečníky a pokročilé (Praha 1)
Vy se naučíte: - Perfektně držet kytaru. - Hrát snadno levou i pravou rukou. - Hrát...
 
Doučování češtiny (gymnázium, SŠ) (České Budějovice)
Nabízím výuku češtiny k přijímacím zkouškám na gymnázium z 5. či 7. třídy, dále k...
 
Český jazyk - ZŠ (Praha 8)
Pomohu Vám s přípravou do školy. Vyučuji online. Těším se na Vás!
   
Anglictina (Brno)
Vyucuji anglictinu vice nez desest let, mam magisterske vzdelani v oboru, pusobim v Brne, preferuji...
 
Výuka na kytaru v Brně (Brno)
Nabízím lekce na kytaru pro začátečníky a mírně pokročile v Brně nebo Online:-). Mám za...
Doučování matematiky Moravskoslezský kraj, učitel matematiky

Doučování matematiky od soukromých lektorů ve Vaší lokalitě nebo výuka matematiky online. Najděte si Vašeho lektora pro doučování matiky pro základní, střední školy či VŠ. Příprava na maturitu, přijímačky, testy či reperát z matematiky.
Nalezeno 1 lektorPro zobrazení všech lektorů v tomto předmětu klikněte zde.

Nenašli jste lektora ve Vaší lokalitě, vyvěste si u nás poptávku po Vaší požadované výuce zde (poptávka se bude zobrazovat v pravém sloupci). Lektoři Váš inzerát uvidí a budou Vás sami moci zkontaktovat.

Doučování z matematiky v Praze, Brně, Liberci, Ostravě, Plzni a dalších městech. Najděte si učitele ve Vašem okolí nebo si vyberte někoho pro online výuku po internetu. V našem katalogu Rychlavyuka.cz si můžete vyhledat libovolného lektora pro Vaše doučování matematiky podle ceny, zkušeností a časových možností.

Doučování z matematiky na základní školu, střední školu či VŠ.  Potřebujete pomoci a naučit se ovládat matematiku, ať to jsou rovnice, geometrie, zlomky, matice či např. slovní úlohy. Soukromí učitelé matematiky v našem katalogu Vám pomohou se zdokonalit a vylepšit známky na vysvědčení. Soukromé doučování je vhodné jak pro malé děti, tak i studenty středních škol jako jsou gymnázia, strojní průmyslovky, ekonomky.

Doučování matematiky k příjímacím zkouškám, maturitě Mezi nejčastější požadavky našich studentů patří doučování matematiky pro maturitní zkoušku z matematiky. Velmi často se na nás obrací rovněž zájemci, co potřebují zvládnout přijímačky na školy s rozšířenou výukou matematiky. Naši lektoři matematiky v našem katalogu Vám pomohou pomoci v celé ČR. Potřebujete se naučit na testy, tak dobře, abyste byli lepší než ostatní. Doučování matematiky ze všech okruhů od rovnic až po derivace.

Online doučování matematiky nebo prezenční výuka Výuka po internetu má výhodu, že se můžete připojit kdykoliv ze školy, z práce, z pohodlí domova a konzultovat potřebné témata z matematiky s lektorem ihned. Někteří studenti nemají jen prostě čas, kvůli jiným zájmům a činnostem, online výuka po skypu, whatsappu či jiném online médiu je tak pro ně jediná šance. Pro prezenční výuku můžete vybrat lektora, který přijede k Vám domů.

Jaké je nejčastější doučování z matematiky Pokud bydlíte v Olomouci, Opavě, Českých Budějovicích či např. Karlových Varech nebo Pardubicích, tak stejně jako ostatní studenti budete z doučování matematiky poptávat nejčastěji tyto okruhy:  Algebraické výrazy, rovnice, planimetrie, geometrie, kombinatorika a statistika, posloupnosti, matice, integrály, derivace apod.  Hodně lidí se chce dostat na matematickou školu nebo tam, kde je matematika a je třeba tak velmi úspěšně vypracovat přijímací test z matematiky.  Pomocí našich zkušených lektorů na doučování matematiky vše hravě zvládnete.