Komunikujte s námi

rychlavyuka.cz na facebooku rychlavyuka.cz na facebooku English rychlavyuka.cz na facebooku German
Rychlavyuka na Facebooku rychlavyuka.cz na twitteru rychlavyuka.cz na google+ rychlavyuka.cz na youtube

Online výuka


Nově přidaná výuka
Němčina s rodilou mluvčí (Český Krumlov)
Vhodné od začátečníků po pokročilé. Výuka gramatiky, výslovnosti, čtení s...
 
Výuka a doučování angličtiny přizpůsobené individuálním potřebám (Olomouc)
Vyučování probíhá v přátelské atmosféře s otevřeným a upřímným vztahem ke...
 
Kytara akustická a klasická pro začátečníky a pokročilé (Praha 1)
Vy se naučíte: - Perfektně držet kytaru. - Hrát snadno levou i pravou rukou. - Hrát...
 
Doučování češtiny (gymnázium, SŠ) (České Budějovice)
Nabízím výuku češtiny k přijímacím zkouškám na gymnázium z 5. či 7. třídy, dále k...
 
Český jazyk - ZŠ (Praha 8)
Pomohu Vám s přípravou do školy. Vyučuji online. Těším se na Vás!
   
Anglictina (Brno)
Vyucuji anglictinu vice nez desest let, mam magisterske vzdelani v oboru, pusobim v Brne, preferuji...
 
Výuka na kytaru v Brně (Brno)
Nabízím lekce na kytaru pro začátečníky a mírně pokročile v Brně nebo Online:-). Mám za...
Výuka němčiny Karlovarský kraj, učitel němčiny Karlovarský kraj


Je nám líto, ale žádný lektor nebyl nalezen, zkuste více zobecnit Vaše hledání.
(zvolte např. hledání v celém okrese nebo kraji, nebo můžete zkusit výuku online)


Pro zobrazení všech lektorů v tomto předmětu klikněte zde.

Nenašli jste lektora ve Vaší lokalitě, vyvěste si u nás poptávku po Vaší požadované výuce zde (poptávka se bude zobrazovat v pravém sloupci). Lektoři Váš inzerát uvidí a budou Vás sami moci zkontaktovat.

Potřebujete soukromou výuku německého jazyka?. Náš katalog Vám přináší unikátní možnost privátní výuky a doučování němčiny od soukromých lektorů v Praze, Plzni, Ostravě a dalších městech v celé ČR. Nemůžete najít lektora ve Vašem městě pro prezenční výuku? Podívejte se do nabídky skype nebo jiné online výuky. Cizí jazyky a to i Němčina je velmi snadné vyučovat vzdálenou formou výuky přes počítač nebo mobil.

Potřebujete mluvit německy nebo např. vysvětlit gramatiku či procvičit německá slovíčka. V každém městě na Vás čeká možnost najít si učitele pro Váš jazyk. Potřebujete se rozmluvit německy kvůli práci či studiu ve škole, obraťte se na Vašeho lektora němčina v Ústí nad Labem, Ostravě, Olomouci, Praze či např. Karlových Varech. Výuka německé gramatiky je těžká, slovíčka jsou složitá, ale s pomocí našich lektorů to bude zvládnout hračka.

Výuka německého jazyky pro dospělé, výuka němčiny pro děti. Všechny věkové kategorie si mohou najít svého učitele, ať už se jedná o malé předškolní děti nebo starší lidi, s doučováním němčiny je možné začít kdykoliv. Stejně tak je možná soukromá výuka němčiny všech úrovní ve Zlíně, Znojmě, Sokolově, Chomutově či Plzni.

Příprava na maturitu, přijímací zkoušky z Němčiny, příprava na test z Německého jazyka. Studujete Němčinu na soukromé, státní škole? Chystáte se na nějakou významnou zkoušku jako např.maturita či pololetní písemka? Nejsou Vám jasné časy v německé gramatice nebo neumíte používat pády? Naši soukromí učitelé Vám pomůžou online nebo prezenčně přímo v místě Vašeho bydliště. Kvalitní příprava na maturitu z Němčiny. Hlásíte se na školu s výukou Německého jazyka a chcete získat plný počet bodů z testu, abyste postoupili? Vše je možné, jen musíte si objednat trochu delší doučování, protože Němčina není tak jednoduchá.

Skupinový kurz nebo výuka němčiny x individuální lekce Většina našich učitelů Němčina Vám může pomoci i v rámci většího kolektivu. Kontaktujte vybraného učitele a zeptejte se, zdal-li Vás může vyučovat v menší skupince. Velmi efektivní může být výuka i ve 3 lidech. Preferujete pouze individuální doučování Němčiny, tak právě jste na tom stejně jako většina ostatních zájemců o výuku v našem katalogu.

Výuka němčiny do práce nebo kvůli cestě do Německa Německo je významným obchodním partnerem České republiky. Je tak velice možné, že se s Němčinou setkáte buď v práci nebo kvůli tomu, že Německo je prostě náš soused, se kterým často obchodujeme i spousta Němců sem jezdí na návštěvy.