Komunikujte s námi

rychlavyuka.cz na facebooku rychlavyuka.cz na facebooku English rychlavyuka.cz na facebooku German
Rychlavyuka na Facebooku rychlavyuka.cz na twitteru rychlavyuka.cz na google+ rychlavyuka.cz na youtube

Online výuka


Nově přidaná výuka
 
Němčina (Praha 5)
 
Čeština - gramatika v zábavné formě (Karviná)
Čtení je základ a ten již mnoho let chybí, ale jsou i jiné způsoby, jak si vštípit do...
 
Yoga lessons (Praha 4)
Education, practice: Therapeutic yoga teacher from Hawaii. Graduate of Integral Yoga Institute...
 
Český jazyk (Praha 2)
Vše, co je potřeba na základní, střední, vysoké škole.
 
MS Office (Kroměříž)
Má zkoušky ECDL - tedy zkoušky zabývající se rozsáhlou prací v MS Office. Mohu pomoct se...
 
Angličtina (Brno - venkov)
profesionální lektor angličtiny, dlouhodobý pobyt v zahraničí, magisterské vzdělání v...
 
Čeština srozumitelně (Nový Jičín)
Oceňuji krásu našeho rodného jazyka a mrzí mě, že je to právě tento předmět, který...
Doučování němčiny Semily, učitel němčiny Semily

Hledáte doučování němčiny u Vás doma, ve firmě či online výuku němčiny? V našem katalogu můžete najít lektory, kteří Vás doučí němčinu pro základní, střední školy i gymnázia. Potřebujete doučit němčinu na maturitu či jinou zkoušku. Kontaktujte vybraného lektora.
Nalezeno 1 lektorPro zobrazení všech lektorů v tomto předmětu klikněte zde.

Nenašli jste lektora ve Vaší lokalitě, vyvěste si u nás poptávku po Vaší požadované výuce zde (poptávka se bude zobrazovat v pravém sloupci). Lektoři Váš inzerát uvidí a budou Vás sami moci zkontaktovat.

Potřebujete soukromou výuku německého jazyka?. Náš katalog Vám přináší unikátní možnost privátní výuky a doučování němčiny od soukromých lektorů v Praze, Plzni, Ostravě a dalších městech v celé ČR. Nemůžete najít lektora ve Vašem městě pro prezenční výuku? Podívejte se do nabídky skype nebo jiné online výuky. Cizí jazyky a to i Němčina je velmi snadné vyučovat vzdálenou formou výuky přes počítač nebo mobil.

Potřebujete mluvit německy nebo např. vysvětlit gramatiku či procvičit německá slovíčka. V každém městě na Vás čeká možnost najít si učitele pro Váš jazyk. Potřebujete se rozmluvit německy kvůli práci či studiu ve škole, obraťte se na Vašeho lektora němčina v Ústí nad Labem, Ostravě, Olomouci, Praze či např. Karlových Varech. Výuka německé gramatiky je těžká, slovíčka jsou složitá, ale s pomocí našich lektorů to bude zvládnout hračka.

Výuka německého jazyky pro dospělé, výuka němčiny pro děti. Všechny věkové kategorie si mohou najít svého učitele, ať už se jedná o malé předškolní děti nebo starší lidi, s doučováním němčiny je možné začít kdykoliv. Stejně tak je možná soukromá výuka němčiny všech úrovní ve Zlíně, Znojmě, Sokolově, Chomutově či Plzni.

Příprava na maturitu, přijímací zkoušky z Němčiny, příprava na test z Německého jazyka. Studujete Němčinu na soukromé, státní škole? Chystáte se na nějakou významnou zkoušku jako např.maturita či pololetní písemka? Nejsou Vám jasné časy v německé gramatice nebo neumíte používat pády? Naši soukromí učitelé Vám pomůžou online nebo prezenčně přímo v místě Vašeho bydliště. Kvalitní příprava na maturitu z Němčiny. Hlásíte se na školu s výukou Německého jazyka a chcete získat plný počet bodů z testu, abyste postoupili? Vše je možné, jen musíte si objednat trochu delší doučování, protože Němčina není tak jednoduchá.

Skupinový kurz nebo výuka němčiny x individuální lekce Většina našich učitelů Němčina Vám může pomoci i v rámci většího kolektivu. Kontaktujte vybraného učitele a zeptejte se, zdal-li Vás může vyučovat v menší skupince. Velmi efektivní může být výuka i ve 3 lidech. Preferujete pouze individuální doučování Němčiny, tak právě jste na tom stejně jako většina ostatních zájemců o výuku v našem katalogu.

Výuka němčiny do práce nebo kvůli cestě do Německa Německo je významným obchodním partnerem České republiky. Je tak velice možné, že se s Němčinou setkáte buď v práci nebo kvůli tomu, že Německo je prostě náš soused, se kterým často obchodujeme i spousta Němců sem jezdí na návštěvy.