Komunikujte s námi

rychlavyuka.cz na facebooku rychlavyuka.cz na facebooku English rychlavyuka.cz na facebooku German
Rychlavyuka na Facebooku rychlavyuka.cz na twitteru rychlavyuka.cz na google+ rychlavyuka.cz na youtube

Online výuka


Nově přidaná výuka
MS Office (Kroměříž)
Má zkoušky ECDL - tedy zkoušky zabývající se rozsáhlou prací v MS Office. Mohu pomoct se...
 
Angličtina (Brno - venkov)
profesionální lektor angličtiny, dlouhodobý pobyt v zahraničí, magisterské vzdělání v...
 
Čeština srozumitelně (Nový Jičín)
Oceňuji krásu našeho rodného jazyka a mrzí mě, že je to právě tento předmět, který...
 
Český jazyk efektivně (Kolín)
Jsem učitelka na ZŠ. Nabízím doučování českého jazyka na 1. i 2. stupni ZŠ. Přípravu na...
 
Matematika online s absolventem ČVUT za akční cenu ne 500/h ale 299/h! (Praha 1)
Jsem absolvent FEL ČVUT a doučím studenty ZŠ, SŠ i VŠ matematiku, programování i...
   
Czech for foreigners - Tschechisch für Ausländer (Trutnov)
Nabízím konverzaci a výuku češtiny pro cizince s individuálním zaměřením na to, co...
 
Vyuka češtiny (Semily)
Nespecializuji se
 
Němčina s rodilou mluvčí (Český Krumlov)
Vhodné od začátečníků po pokročilé. Výuka gramatiky, výslovnosti, čtení s...
 
Opravdová němčina od prakticky rodilého němce (Blansko)
nebojte se, mluvím plynule česky. Ale žil jsem 35 let u Mnichova a po téhle dlouhé době jsem...
Doučování němčiny Zlínský kraj, učitel němčiny Zlínský kraj

Hledáte doučování němčiny u Vás doma, ve firmě či online výuku němčiny? V našem katalogu můžete najít lektory, kteří Vás doučí němčinu pro základní, střední školy i gymnázia. Potřebujete doučit němčinu na maturitu či jinou zkoušku. Kontaktujte vybraného lektora.
Nalezeno 3 lektoryPro zobrazení všech lektorů v tomto předmětu klikněte zde.

Nenašli jste lektora ve Vaší lokalitě, vyvěste si u nás poptávku po Vaší požadované výuce zde (poptávka se bude zobrazovat v pravém sloupci). Lektoři Váš inzerát uvidí a budou Vás sami moci zkontaktovat.

Potřebujete soukromou výuku německého jazyka?. Náš katalog Vám přináší unikátní možnost privátní výuky a doučování němčiny od soukromých lektorů v Praze, Plzni, Ostravě a dalších městech v celé ČR. Nemůžete najít lektora ve Vašem městě pro prezenční výuku? Podívejte se do nabídky skype nebo jiné online výuky. Cizí jazyky a to i Němčina je velmi snadné vyučovat vzdálenou formou výuky přes počítač nebo mobil.

Potřebujete mluvit německy nebo např. vysvětlit gramatiku či procvičit německá slovíčka. V každém městě na Vás čeká možnost najít si učitele pro Váš jazyk. Potřebujete se rozmluvit německy kvůli práci či studiu ve škole, obraťte se na Vašeho lektora němčina v Ústí nad Labem, Ostravě, Olomouci, Praze či např. Karlových Varech. Výuka německé gramatiky je těžká, slovíčka jsou složitá, ale s pomocí našich lektorů to bude zvládnout hračka.

Výuka německého jazyky pro dospělé, výuka němčiny pro děti. Všechny věkové kategorie si mohou najít svého učitele, ať už se jedná o malé předškolní děti nebo starší lidi, s doučováním němčiny je možné začít kdykoliv. Stejně tak je možná soukromá výuka němčiny všech úrovní ve Zlíně, Znojmě, Sokolově, Chomutově či Plzni.

Příprava na maturitu, přijímací zkoušky z Němčiny, příprava na test z Německého jazyka. Studujete Němčinu na soukromé, státní škole? Chystáte se na nějakou významnou zkoušku jako např.maturita či pololetní písemka? Nejsou Vám jasné časy v německé gramatice nebo neumíte používat pády? Naši soukromí učitelé Vám pomůžou online nebo prezenčně přímo v místě Vašeho bydliště. Kvalitní příprava na maturitu z Němčiny. Hlásíte se na školu s výukou Německého jazyka a chcete získat plný počet bodů z testu, abyste postoupili? Vše je možné, jen musíte si objednat trochu delší doučování, protože Němčina není tak jednoduchá.

Skupinový kurz nebo výuka němčiny x individuální lekce Většina našich učitelů Němčina Vám může pomoci i v rámci většího kolektivu. Kontaktujte vybraného učitele a zeptejte se, zdal-li Vás může vyučovat v menší skupince. Velmi efektivní může být výuka i ve 3 lidech. Preferujete pouze individuální doučování Němčiny, tak právě jste na tom stejně jako většina ostatních zájemců o výuku v našem katalogu.

Výuka němčiny do práce nebo kvůli cestě do Německa Německo je významným obchodním partnerem České republiky. Je tak velice možné, že se s Němčinou setkáte buď v práci nebo kvůli tomu, že Německo je prostě náš soused, se kterým často obchodujeme i spousta Němců sem jezdí na návštěvy.