Komunikujte s námi

rychlavyuka.cz na facebooku rychlavyuka.cz na facebooku English rychlavyuka.cz na facebooku German
Rychlavyuka na Facebooku rychlavyuka.cz na twitteru rychlavyuka.cz na google+ rychlavyuka.cz na youtube

Online výuka


Nově přidaná výuka
 
Němčina (Praha 5)
 
Čeština - gramatika v zábavné formě (Karviná)
Čtení je základ a ten již mnoho let chybí, ale jsou i jiné způsoby, jak si vštípit do...
 
Yoga lessons (Praha 4)
Education, practice: Therapeutic yoga teacher from Hawaii. Graduate of Integral Yoga Institute...
 
Český jazyk (Praha 2)
Vše, co je potřeba na základní, střední, vysoké škole.
 
MS Office (Kroměříž)
Má zkoušky ECDL - tedy zkoušky zabývající se rozsáhlou prací v MS Office. Mohu pomoct se...
 
Angličtina (Brno - venkov)
profesionální lektor angličtiny, dlouhodobý pobyt v zahraničí, magisterské vzdělání v...
 
Čeština srozumitelně (Nový Jičín)
Oceňuji krásu našeho rodného jazyka a mrzí mě, že je to právě tento předmět, který...
Výuka zpěvu Moravskoslezský kraj, učitelé zpěvu.

Najděte svého učitele na výuku zpěvu ve Vašem místě. Můžete případěn vybírat i výuku online. Připravte se na talentovou zkoušku ze zpěvu nebo se zlepšete ve zpívání celkově.
Nalezeno 2 lektoryPro zobrazení všech lektorů v tomto předmětu klikněte zde.

Nenašli jste lektora ve Vaší lokalitě, vyvěste si u nás poptávku po Vaší požadované výuce zde (poptávka se bude zobrazovat v pravém sloupci). Lektoři Váš inzerát uvidí a budou Vás sami moci zkontaktovat.

Výuka zpěvu Praha, Brno, Ostrava, České Budějovice, Plzeň apod. Chcete se naučit zpívat či zdokonalit svůj hlasový projev. Díky našim lektorům můžete zrealizovat Vaše přání a naučit se zpívat ať jste dítě či dospělý. Naučíte se úplné základy zpěvu nebo zdokonalíte již pěvecké schopnosti. Každý může být ještě lepší a lektoři v katalogu Rychlavyuka.cz Vám s tím mohou snadno pomoci.

Výuka zpěvu na přijímací zkoušky na uměleckou školu Hlásíte se na nějakou školu, kde podmínka přijetí je obstát u talentových zkoušek ze zpěvu, pak je dobré se na to skvěle připravit. Pomůžeme Vám se správně připravit na základní školu umění i na konzervatoř. Hlásit se můžou na intenzivní výuku a kurzy zpívání i absolutní začátečníci.

Komplexní hlasová umělecká průpravaPokud už umíte zpívat, můžeme se ve zpívání zaměřit na poznávání různých uměleckých žánrů od lidových písní až např. po muzikál. Správný pěvecký přednes není jen o hlase, ale také i o práci tělem. Poznejte ostatní pěvecké žánry a pronikněte např. do opery, popu, country apod.

Lekce a výuka zpěvu pro začátečníky i pokročilé Obykle se našim učitelům zpěvu hlásí žáci, kteří chtějí připravit na talentové zkoušky na nějakou školu. Pomůžeme Vás rozezspívat a talentovky snadno zvládnout. Pokud už na nějaké škole studujete, zaměříme se na zvládnutí techniky intonace, dýchánía pod.