Komunikujte s námi


rychlavyuka.cz na facebooku rychlavyuka.cz na facebooku rychlavyuka.cz na facebooku
rychlavyuka.cz na facebooku rychlavyuka.cz na twitteru rychlavyuka.cz na google+ rychlavyuka.cz na youtube
Naši partneři
EMPIRE jazyková škola
Jsme jazyková škola, se specializací na výuku angličtiny. Naše jazykové kurzy kladou důraz...
 
Hudební škola hudba|kultura|pohybzobrazit všechny články

Výuka s pomocí YouTube. Na které kanály se zaměřit?

Studentům se velmi často stává, že výklad učitele nepochopí na sto procent. Pro tyto případy jsou na YouTube různé kanály, které kromě zábavy mohou studentům nabídnout i právě ty vědomosti, které se snaží pochopit. Co studentům jistě přijde vhod?

Bronislav Sobotka a jeho angličtina

Broňa je nadšený učitel angličtiny. Přesně takto popisuje tento sympatický angličtinář sám sebe v každém svém videu, kde se snaží studentům zábavnou formou vysvětlit nejrůznější pravidla angličtiny. Od těch základů až po zapeklité slovní obraty, které leckdy překvapí. Pokud chcete zlepšit svoji angličtinu, určitě se na něj podívejte.

Geography now!

Geography now! je výukový kanál o nejrůznějších státech našeho světa. Jde o příjemné zpestření výuky geografie (zeměpisu), kdy se můžete dozvědět základní informace o nejrůznějších státech spolu s různými zajímavostmi. A nemusíte mít strach, že se budete nudit, protože je vše tvořeno zábavnou formou.

Crash Course

Jde o kanál, který v sobě schraňuje vědomosti z celých 22 oborů. Najdeme zde fyziku, biologii a třeba i historii. Vše je doplněno vtipnými animacemi, zábavnými komentáři – prostě jde o zajímavější způsob učení. Díky tomuto kanálu se dozvíte o všem, co vás zajímá.

Otevřená věda

Zajímá vás věda (biologie, medicína, apod.)? V tom případě je tento kanál jako dělaný právě pro vás. Jde o kanál od Akademie věd, projekt se jmenuje NEZKreslená věda – což vysvětluje nápadité ilustrace.


Diskuse ke článku