Komunikujte s námi

rychlavyuka.cz na facebooku rychlavyuka.cz na facebooku English rychlavyuka.cz na facebooku German
Rychlavyuka na Facebooku rychlavyuka.cz na twitteru rychlavyuka.cz na google+ rychlavyuka.cz na youtube

Online výuka


Nově přidaná výuka
Český jazyk (Praha 2)
Vše, co je potřeba na základní, střední, vysoké škole.
 
MS Office (Kroměříž)
Má zkoušky ECDL - tedy zkoušky zabývající se rozsáhlou prací v MS Office. Mohu pomoct se...
 
Angličtina (Brno - venkov)
profesionální lektor angličtiny, dlouhodobý pobyt v zahraničí, magisterské vzdělání v...
 
Čeština srozumitelně (Nový Jičín)
Oceňuji krásu našeho rodného jazyka a mrzí mě, že je to právě tento předmět, který...
 
Český jazyk efektivně (Kolín)
Jsem učitelka na ZŠ. Nabízím doučování českého jazyka na 1. i 2. stupni ZŠ. Přípravu na...
 
Matematika online s absolventem ČVUT za akční cenu ne 500/h ale 299/h! (Praha 1)
Jsem absolvent FEL ČVUT a doučím studenty ZŠ, SŠ i VŠ matematiku, programování i...
   
Czech for foreigners - Tschechisch für Ausländer (Trutnov)
Nabízím konverzaci a výuku češtiny pro cizince s individuálním zaměřením na to, co...
 
Vyuka češtiny (Semily)
Nespecializuji se
 
Němčina s rodilou mluvčí (Český Krumlov)
Vhodné od začátečníků po pokročilé. Výuka gramatiky, výslovnosti, čtení s...
Doučování biologie | učitelé biologie

Potřebujete pomoc s biologií na přijímací zkoušky nebo připravit pořádně k maturitě? Hledáte online doučování biologie? Vše je možné, stačí si vyhledat některého vhodného učitele biologie v našem katalogu.
Nalezeno 3 lektoryPro zobrazení všech lektorů v tomto předmětu klikněte zde.

Nenašli jste lektora ve Vaší lokalitě, vyvěste si u nás poptávku po Vaší požadované výuce zde (poptávka se bude zobrazovat v pravém sloupci). Lektoři Váš inzerát uvidí a budou Vás sami moci zkontaktovat.

Studujte a naučte se biologii s Rychlavyuka.cz Potřebujete se připravit na střední nebo vysokou školu, budete dělat testy z biologie? Lektoři v katalogu Rychlavyuka.cz Vám s tím rádi pomůžou. Máte nějakou látku, které nerozumíte, potřebujete doplnit některé vědomosti z biologie? Oslovte vybraného lektora v našem katalogu.

Studujte a naučte se biologii s Rychlavyuka.cz S biologií, přírodopisem se budete setkávat celou dobu studia. Na rozdíl od jiných předmětů se jedná o živou vědu. Můžete se jí učit tak, že se budete učit věci nazpaměť a nebo realizovat výuku tak, že se budete o vše živě zajímat a snažit se proniknout do větších souvislostí.

Příprava z biologie na příjímací zkoušky, maturitu, testy, pololetní práce, reparáty Příjímací zkoušky z biologie vyžadují podrobné znalosti, stejně tak jako maturita, kdy nevíte, jakou otázku si vytáhnete. Je třeba se tak naučit všechny hlavní témata, abyste při zkoušce uspěli. Nejtěžší je, když budete dělat zkoušku po nějaké odmlce, kdy jste se neučili. Vhodné je v tomto případě zkusit např. nějakou formu kondičního opakovaní např. přes prázdniny.

Individuální nebo skupinová výuka ve Vašem městě nebo online výuka Doučování biologie je většinou na míru potřebám studentům. Při schůzce s učitelem biologie se většinou vyzkouší aktuální znalosti žáka z biologie a určí se potřebný plán výuky. Ideální je doučování alespoň 1x nebo 2x týdně po dobu 45minut. Lektor Vás může potkat na výuku kdekoliv v Praze, Brně, Olomouci, Plzni nebo s Vámi realizovat výuku online.

Pomoc s biologií během studia Studujete gymnázium nebo jinou školu s výukou biologie. Nestíháte výklad učitele, můžete s našimi učiteli procvičovat případnou některou náročnější látku, která nejde zvládnout pomocí samostudia. Lektoři biologie v našem katalogu Vám také rádi pomohou s domácím úkolem, výpočty v tématiku genetika či vypracováním závěrečné studijní práce.