Komunikujte s námi

rychlavyuka.cz na facebooku rychlavyuka.cz na facebooku English rychlavyuka.cz na facebooku German
Rychlavyuka na Facebooku rychlavyuka.cz na twitteru rychlavyuka.cz na google+ rychlavyuka.cz na youtube

Online výuka


Nově přidaná výuka
 
Němčina (Praha 5)
 
Čeština - gramatika v zábavné formě (Karviná)
Čtení je základ a ten již mnoho let chybí, ale jsou i jiné způsoby, jak si vštípit do...
 
Yoga lessons (Praha 4)
Education, practice: Therapeutic yoga teacher from Hawaii. Graduate of Integral Yoga Institute...
 
Český jazyk (Praha 2)
Vše, co je potřeba na základní, střední, vysoké škole.
 
MS Office (Kroměříž)
Má zkoušky ECDL - tedy zkoušky zabývající se rozsáhlou prací v MS Office. Mohu pomoct se...
 
Angličtina (Brno - venkov)
profesionální lektor angličtiny, dlouhodobý pobyt v zahraničí, magisterské vzdělání v...
 
Čeština srozumitelně (Nový Jičín)
Oceňuji krásu našeho rodného jazyka a mrzí mě, že je to právě tento předmět, který...
Výuka češtiny pro cizince, učitelé českého jazyka pro cizince

Private lessons for beginners and advanced students. Online kurzy nebo nabídka prezenční výuky. Katalog učitelů češtiny pro cizince na všech místech ČR. Najděte si svého lektora češtiny, který Vám vysvětlí gramatiku a správné mluvení v českém jazyce. .
Nalezeno 52 lektorů


Pro zobrazení všech lektorů v tomto předmětu klikněte zde.

Nenašli jste lektora ve Vaší lokalitě, vyvěste si u nás poptávku po Vaší požadované výuce zde (poptávka se bude zobrazovat v pravém sloupci). Lektoři Váš inzerát uvidí a budou Vás sami moci zkontaktovat.

Český jazyk pro cizince v Praze, Ostravě, Brně, Liberci, Plzni a dalších městech. Pokud jste se přestěhovali do České republiky a potřebujete zvládnout mluvit českým jazykem kvůli práci, škole či se jen prostě domluvit třeba v obchodě, doporučujeme pro rychlé pochopení jazyka si najít vhodného lektora na doučování. Náš katalog Rychlavyuka.cz Vám pomůže s češtinou pro cizince online nebo prezenční formou. Stačí si vybrat učitele češtiny podle Vaší lokality, ceny či jeho zkušeností.

Čeština pro malé děti, dospělé i důchodce. Pokud se chcete naučit mluvit česky, můžete tak učinit v každém věku. Zejména nyní se nabízí výuka pro Ukrajince mladší i starší, kteří k nám ve velkém proudí. Naučit se mluvit česky v Olomouci, Opavě, Havířově, Znojmě, Jablonci a dalších městech je nutné, abyste mohli využívat všechny možnosti, které jsou ve Vašem městě. Zvládnutí čeština pro cizince díky našim soukromým učitelům bude hračkou.

Čeština pro Ukrajince a další národnosti. Přišli jste k nám do Čech a potřebujete se naučit rychle česky. Můžete tak učinit díky našemu katalogu Rychlavyuka.cz. Lektoři v našem katalogu nabízí individuální i skupinové lekce, které jsou vhodné pro rychlé pochopení mluveného českého jazyka i jeho gramatiky.

Zkoušky z češtiny kvůli občanství, testy z českého jazyky pro cizince. Pokud se chystáte na zkoušky z češtiny, např. test z češtiny kvůli získání občanství. Doporučujeme projít si základní okruhy českého jazyky pomocí našich lektorů, ať už se jedná o gramatické jevy jako je správná skladba věty, skloňování slov, měkké a tvrddé i, y, vyjmenová slova apod.