Komunikujte s námi

rychlavyuka.cz na facebooku rychlavyuka.cz na facebooku English rychlavyuka.cz na facebooku German
Rychlavyuka na Facebooku rychlavyuka.cz na twitteru rychlavyuka.cz na google+ rychlavyuka.cz na youtube

Online výuka


Nově přidaná výuka
Němčina s rodilou mluvčí (Český Krumlov)
Vhodné od začátečníků po pokročilé. Výuka gramatiky, výslovnosti, čtení s...
 
Výuka a doučování angličtiny přizpůsobené individuálním potřebám (Olomouc)
Vyučování probíhá v přátelské atmosféře s otevřeným a upřímným vztahem ke...
 
Kytara akustická a klasická pro začátečníky a pokročilé (Praha 1)
Vy se naučíte: - Perfektně držet kytaru. - Hrát snadno levou i pravou rukou. - Hrát...
 
Doučování češtiny (gymnázium, SŠ) (České Budějovice)
Nabízím výuku češtiny k přijímacím zkouškám na gymnázium z 5. či 7. třídy, dále k...
 
Český jazyk - ZŠ (Praha 8)
Pomohu Vám s přípravou do školy. Vyučuji online. Těším se na Vás!
   
Anglictina (Brno)
Vyucuji anglictinu vice nez desest let, mam magisterske vzdelani v oboru, pusobim v Brne, preferuji...
 
Výuka na kytaru v Brně (Brno)
Nabízím lekce na kytaru pro začátečníky a mírně pokročile v Brně nebo Online:-). Mám za...
Doučování italštiny, učitelé italštiny

Hledáte soukromou výuku italštiny ve Vašem okolí? Podívejte se na nabídku našich lektorů. Můžete u nás najít online či prezenční výuku italštiny pro pokročilé i začátečníky. Doučování italštiny pro základní i střední školy, příprava na maturitu a příjímací zkoušky.
Nalezeno 10 lektorůPro zobrazení všech lektorů v tomto předmětu klikněte zde.

Nenašli jste lektora ve Vaší lokalitě, vyvěste si u nás poptávku po Vaší požadované výuce zde (poptávka se bude zobrazovat v pravém sloupci). Lektoři Váš inzerát uvidí a budou Vás sami moci zkontaktovat.

Doučování italštiny Praha, Brno, Pardubice, Liberec, Ostrava a další města Italština je krásný jazyk, tak se ho pojďte učit. Soukromí učitelé v našem katalogu Vám rádi pomůžou se v italském jazyce zdokonalit na to, abyste poznali italskou gramatiku, italská slovíčka či jste uměli italsky mluvit. V našem katalogu Rychlavyuka.cz můžete najít učitele italštiny podle úrovně vyučování, ať už toho, který Vás naučí samotné základy italského jazyka nebo toho, kdo Vám pomůže s pokročilou výukou či konverzací v italštině.

Výuka italského jazyka na přijímačky, maturitu či test ve škole Studujete školu s rozšířenou výukou italštiny a potřebujete se zdokonalit v italštině, abyste vše zvládali? Učitelé italštiny v našem katalogu Vám s tím pomohou. Naučte se italská slovíčka, správnou výslovnost italštiny a gramatiku. Díky soukromé výuce a doučování italštiny můžete také snadno zvládnout přijímací zkoušky na vyšší školu apod. Maturita z italštiny může být velmi snadná poté co si zkusíte dát několik lekcí s některým z našich lektorů

Online nebo prezenční výuka italského jazyka, individuální nebo skupinové doučování italštiny Záleží na Vás, zda-li chcete velmi intenzivní výuku italštiny, potřebujete se vše naučit hned, např. kvůli cestě do Itálie nebo studujete Italštinu jen pro zábavu a domluvíte se např. s učitelem na skupinové výuce. Pokud není možnost využít prezenční výuku ve Vašem městě např. Karlových Varech, Liberci, Opavě, Zlíně či Hustopečích, můžete zkusit poptat jedno z našich lektorů, kteří nabízejí výuku online. Zahraniční jazyky je snadné se učit i po skypu, whatsappu nebo jiném live-médiu.

Italština pro děti, Italština do práce, Italsky s úsměvem či Italsky s Italem V jakékoliv fázi či situaci života Vás může potkat Italština. Nikdy není pozdě začít trénovat výuku italštiny. Najděte si u nás svého učitele, se kterým se naučíte italsky velmi brzy.