Komunikujte s námi

rychlavyuka.cz na facebooku rychlavyuka.cz na facebooku English rychlavyuka.cz na facebooku German
Rychlavyuka na Facebooku rychlavyuka.cz na twitteru rychlavyuka.cz na google+ rychlavyuka.cz na youtube

Online výuka


Nově přidaná výuka
English lessons (Praha 10)
Education, practice: Therapeutic yoga teacher from Hawaii. Graduate of Integral Yoga Institute...
 
Český jazyk (Praha 2)
Vše, co je potřeba na základní, střední, vysoké škole.
 
MS Office (Kroměříž)
Má zkoušky ECDL - tedy zkoušky zabývající se rozsáhlou prací v MS Office. Mohu pomoct se...
 
Angličtina (Brno - venkov)
profesionální lektor angličtiny, dlouhodobý pobyt v zahraničí, magisterské vzdělání v...
 
Čeština srozumitelně (Nový Jičín)
Oceňuji krásu našeho rodného jazyka a mrzí mě, že je to právě tento předmět, který...
 
Český jazyk efektivně (Kolín)
Jsem učitelka na ZŠ. Nabízím doučování českého jazyka na 1. i 2. stupni ZŠ. Přípravu na...
 
Matematika online s absolventem ČVUT za akční cenu ne 500/h ale 299/h! (Praha 1)
Jsem absolvent FEL ČVUT a doučím studenty ZŠ, SŠ i VŠ matematiku, programování i...
 
Doučování italštiny, učitelé italštiny

Hledáte soukromou výuku italštiny ve Vašem okolí? Podívejte se na nabídku našich lektorů. Můžete u nás najít online či prezenční výuku italštiny pro pokročilé i začátečníky. Doučování italštiny pro základní i střední školy, příprava na maturitu a příjímací zkoušky.
Nalezeno 10 lektorůPro zobrazení všech lektorů v tomto předmětu klikněte zde.

Nenašli jste lektora ve Vaší lokalitě, vyvěste si u nás poptávku po Vaší požadované výuce zde (poptávka se bude zobrazovat v pravém sloupci). Lektoři Váš inzerát uvidí a budou Vás sami moci zkontaktovat.

Doučování italštiny Praha, Brno, Pardubice, Liberec, Ostrava a další města Italština je krásný jazyk, tak se ho pojďte učit. Soukromí učitelé v našem katalogu Vám rádi pomůžou se v italském jazyce zdokonalit na to, abyste poznali italskou gramatiku, italská slovíčka či jste uměli italsky mluvit. V našem katalogu Rychlavyuka.cz můžete najít učitele italštiny podle úrovně vyučování, ať už toho, který Vás naučí samotné základy italského jazyka nebo toho, kdo Vám pomůže s pokročilou výukou či konverzací v italštině.

Výuka italského jazyka na přijímačky, maturitu či test ve škole Studujete školu s rozšířenou výukou italštiny a potřebujete se zdokonalit v italštině, abyste vše zvládali? Učitelé italštiny v našem katalogu Vám s tím pomohou. Naučte se italská slovíčka, správnou výslovnost italštiny a gramatiku. Díky soukromé výuce a doučování italštiny můžete také snadno zvládnout přijímací zkoušky na vyšší školu apod. Maturita z italštiny může být velmi snadná poté co si zkusíte dát několik lekcí s některým z našich lektorů

Online nebo prezenční výuka italského jazyka, individuální nebo skupinové doučování italštiny Záleží na Vás, zda-li chcete velmi intenzivní výuku italštiny, potřebujete se vše naučit hned, např. kvůli cestě do Itálie nebo studujete Italštinu jen pro zábavu a domluvíte se např. s učitelem na skupinové výuce. Pokud není možnost využít prezenční výuku ve Vašem městě např. Karlových Varech, Liberci, Opavě, Zlíně či Hustopečích, můžete zkusit poptat jedno z našich lektorů, kteří nabízejí výuku online. Zahraniční jazyky je snadné se učit i po skypu, whatsappu nebo jiném live-médiu.

Italština pro děti, Italština do práce, Italsky s úsměvem či Italsky s Italem V jakékoliv fázi či situaci života Vás může potkat Italština. Nikdy není pozdě začít trénovat výuku italštiny. Najděte si u nás svého učitele, se kterým se naučíte italsky velmi brzy.